Město pro byznys Kraje Vysočina – stříbrný Humpolec

12

MĚSTO PRO BYZNYS KRAJE VYSOČINA – HUMPOLEC JE STŘÍBRNÝ

Srovnávací výzkum Město pro byznys hodnotí letos již podeváté podnikatelský potenciál měst a obcí v České republice. Detailnímu zkoumání jsou podrobena všechna města a obce s rozšířenou působností v České republice.

V letošním roce se Humpolec v rámci Kraje Vysočina umístil na druhém místě.

Město tradičně patří k obvodům s vysokým podílem podnikatelů, firem a velkých zaměstnavatelů. Stejně tak může Humpolec nabídnout dostatečný počet kvalifikovaných zaměstnanců, protože nabízí vysoký podíl učňů a studentů v odborném vzdělávání. Také  ukazatel hodnotící oblast přístupu veřejné správy potvrdil dlouhodobě dosahované dobré výsledky.  

prvních 5 oceněných

1. Pelhřimov

2. Humpolec

3. Jihlava

4. Žďár nad Sázavou

5. Světlá nad Sázavou

Tisková zpráva včetně kompletního pořadí měst a další podrobnosti jsou k dispozici na webových stránkách http://www.mestoprobyznys.cz/aktuality/id/2401

Odkazy

Petr

12 thoughts on “Město pro byznys Kraje Vysočina – stříbrný Humpolec

   1. Když jsme první, Spolek Humpoleckoprosebe kydá,
    když jsme druhý, Spolek zase kydá, ubožáci…

     1. Možná ovzduší kvůli D1, kterou nám kdysi tak záviděli a chtěli jí ohnout kolem Pelhřimova. Dnes to může být jejich plus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Záhada rozluštěna. Utonulý muž v nádrži Trnávka u Želiva byl humpolecký duchovní

Po Dub 10 , 2017
Policie dnes potvrdila totožnost muže, kterého kolemjdoucí objevili minulou sobotu v nádrži Trnávka u Želiva. Jde skutečně o člověka, po kterém kriminalisté pátrali od začátku listopadu loňského roku a který zanechal osobní auto i s doklady nedaleko místa nálezu utonulého těla. Jinými slovy to byl katolický kněz, který působil v […]

You May Like

Témata