MISS EUROPE – Junior

2

Humpolec má zástupkyni v soutěži MISS EUROPE – Junior. (foto uvnitř).

Zajímá Vás, která dívka reprezentuje Humpolec v soutěži Miss Europe – Junior??? Podívejte se na internetové stránky www.misseurope-junior.com … a můžete ji potpořit svým hlasem.


Zde je její fotografie:


A malá nápověda – Jedná se o dívku číslo 8. 🙂

Čtěte dále:   Daniel Šimek z Humpolce zdolá Mont Blanc. Pomůže hemofilikům

Axl

2 thoughts on “MISS EUROPE – Junior

  1. Záznam finálového večera odvysílá Česká televize 14. listopadu. Do té doby mohou lid0 posílat esemesky nebo volit on-line na webu svou Miss Foto a Miss Sympatie. V jednadvacetičlenné porotě usedne mimo jiné ministři Pavel Němec a Jiří Paroubek, desetibojař Robert Změlík nebo zpěvačka Sisa Sklovská. Kromě promenády ve večerních šatech a plavkách nebo volné disciplíny musí dívky prokázat i svůj důvtip a počítačové znalosti. V rozhovoru je vyzpovídá herec Martin Dejdar, který spolu se zpěvačkou Janou Fabiánovou budou večer moderovat. Na pódiu se vystřídají také zpěváci Anna K., Kamil Střihavka nebo finalista soutěže Česko hledá SuperStar Tomáš Savka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Čtení pro ženy

So Lis 6 , 2004
Muži si většinou myslí, že literatura pro ženy je hlavně sladkobolný román plný rozněžnělých historek, hlubokých citů a ještě hlubších slov, který jen ženu povzbudí v tom, aby – až do smrti – čekala na prince, který ji konečně zbaví jha u plotny. Chci vám představit několik knih, které ač […]

You May Like

Témata