Mladé reprezentantky se zapojí do Olympijského festivalu v Brně

České hokejistky se už zakrátko představí poprvé v historii na olympijských hrách. A k tomu, aby se ženský hokej dostal do povědomí dalších fanoušků, drobným dílem přispějí i jejich mladší kolegyně z reprezentace do 16 let. Mezi nimi i Madlen Chladová z Humpolce.

Ženská šestnáctka si totiž další tréninkový kemp naplánovala na sobotu 5. února, kdy bude mít dospělá reprezentace rozehraný turnaj v Pekingu. Nejmladší Češky si zatrénují přímo v dějišti Olympijského festivalu v Brně před návštěvníky!

Sraz mají naplánovaný už na brzké dopoledne. V 9:40 totiž rozehraje národní tým druhé utkání na olympiádě proti Švédsku, nástupnice mu tak na dálku zafandí a poženou ho za vítězstvím. Po polední suché rozcvičce je čeká trénink na ledové ploše, a to od 13:30 do 14:30. Hlavní trenér Rudolf Valla stihne během dne seznámit příchozí i s dalšími informacemi o ženském hokeji.

Olympijský festival se koná od 4. do 20. února v areálu Nová Zbrojovka u vlakového nádraží Brno-Židenice. Podrobnosti o jeho programu najdete na oficiálních stránkách akce.

České reprezentantky ročníků 2006 a mladších podpořily A-tým už v listopadu přímo v Chomutově při postupu na olympijské hry. Samy doposud stihly absolvovat pouze jedinou mezinárodní akci, a to Turnaj olympijských nadějí Visegrádské čtyřky v polských Katovicích, který před Vánoci díky třem vítězstvím ovládly.

 

Foto: Wojciech Rejdych

 

Nominace ženské šestnáctky

Brankářky:
Daniela Nováková (Slavia Praha), Aneta Šenková (Litoměřice), Ema Jaworská (Třinec).

Obránkyně:
Klaudie Slavíčková (Louny), Bára Hračová (Prostějov), Veronika Hujová (Ústí nad Labem), Madlen Chladová (Humpolec), Šarlota Stýblová (Polička), Věra Šťástková (Liberec), Aneta Paroubková (Pilsen Wolves), Johanna Tischler (Warriors Brno), Hana Panešová (Roudnice nad Labem).

Útočnice:
Anežka Čábelová (Český Krumlov), Aneta Florýková (Prostějov), Julie Jebousková (Sparta Praha), Zikmunda Mazancová (Kaufbeuren, Německo), Adéla Fromová (Kolín), Klaudie Pietraszová (Orlová), Barbora Prošková (Černošice), Karolína Skořepová (Kobra Praha), Linda Vocetková (Neratovice), Viktorie Jílková (Beroun), Anna Mazancová (Mladá Boleslav).

Čtěte dále:   Hokejové zlato opět míří do Kanady!

Náhradnice:

Brankářka: Sára Valerie Ševčíková (Český Krumlov). Obránkyně: Eliška Stráská (Vyškov). Útočnice: Lucie Štěpánová (Třemošná), Adéla Zembolová (Olomouc), Andrea Kantorová (Polička).

Realizační tým:

Manažerka: Kateřina Rezeková
Hlavní trenér: Rudolf Valla
Asistent trenéra: Martin Cimrman
Trenér brankářek: Dalimil Svoboda
Kustod: Luboš Dospěl

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Daněk, lišky, prasata, zajíci. Zvěř si rychle zvykla na bezpečný most nad dálnicí poblíž Humpolce

Út Úno 1 , 2022
Ekodukt nad dálnicí D1 nad Humpolcem splnil svou úlohu. Na speciálním mostě je kamera, která dává ochráncům přírody odpověď na otázku, zda zvířata přechod našla. Čtěte dále:   Hranirun 05
Na prvním dokončeném ekoduktu u Humpolce zachytila fotopast daňka i zajíce

You May Like

Témata