Mladší žáci a žákyně uspěli ve 2.kole krajského přeboru družstev

V sobotu 28. května se v Pacově konalo 2. kolo Krajského přeboru družstev mladších žáků a mladších žákyň. Závody se konaly za chladného větrného počasí. Proto většina výkonů byla s nedovolenou podporou větru. Do soutěže se zapojilo 151 dětí.

V soutěži družstev mladších žáků se z vítězství radovali mladí atleti z Tj Sokol Velké Meziříčí. Na druhém místě skončili závodníci z Humpolce a třetí z Třebíče. V celkovém pořadí vede družstvo z Humpolce před Velkým Meziříčím a Znojmem.

V kategorii mladších žákyň obhájily prvenství z prvního kola děvčata z Humpolce před atletkami z Třebíče a Korela Sports Team. Ml. Žákyně zTj Sokol Velké Meziříčí skončily na 5.místě z celkových 12 oddílů. Tato pozice jim patří i v celkovém hodnocení po 2.kole.

Kompletní výsledky najdete zde.

Čtěte dále:   Zlatá podkova v Humpolci s nepatrnými rozdíly. Vítězem se stal Holec