Mladší žáci a žákyně uspěli ve 2.kole krajského přeboru družstev

V sobotu 28. května se v Pacově konalo 2. kolo Krajského přeboru družstev mladších žáků a mladších žákyň. Závody se konaly za chladného větrného počasí. Proto většina výkonů byla s nedovolenou podporou větru. Do soutěže se zapojilo 151 dětí.

V soutěži družstev mladších žáků se z vítězství radovali mladí atleti z Tj Sokol Velké Meziříčí. Na druhém místě skončili závodníci z Humpolce a třetí z Třebíče. V celkovém pořadí vede družstvo z Humpolce před Velkým Meziříčím a Znojmem.

 

V kategorii mladších žákyň obhájily prvenství z prvního kola děvčata z Humpolce před atletkami z Třebíče a Korela Sports Team. Ml. Žákyně zTj Sokol Velké Meziříčí skončily na 5.místě z celkových 12 oddílů. Tato pozice jim patří i v celkovém hodnocení po 2.kole.

Kompletní výsledky najdete zde.

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Dvanáct těl pohřbených za války na kraji pole našli archeologové. Jaký asi byl osud nositele kartičky poštovní spořitelny z Humpolce?

Út Kvě 31 , 2022
Takzvanou archeologií války se zabývá Tomáš Pancíř z Archeologického ústavu Filozofické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Soustředí se na druhou světovou válku a její stopy v našem kraji, zejména na Novobystřicku. Tak jako jiní archeologové, i on spolu s kolegy odkrývá stopy minulosti v krajině, jenže v tomto případě minulosti […]
Archeologické práce u Blata na Novobystřicku, kde bylo objeveno dvanáct těl | Foto: Tomáš Pancíř

You May Like

Témata