MODROHRANÍ

16

Sobota 15.09.2018 18:00

Sobota 15.09.2018 18:00

Místo konání: Humpolec, Havlíčkovo náměstí

ODS Humpolec vás zve na open air koncert na nově upraveném Havlíčkově náměstí (před kinem). Vystoupí  Klára Svobodová Kobližková  (akordeon) a kapely Spadla klec a Blueseberry

Vstup zdarma. 

zdroj: www.infohumpolec.cz

Petr

16 thoughts on “MODROHRANÍ

 1. Doufám,že tam budou modrý ptáci otravovat minimálně do osmi hodin.Jsou hasičské závody,tak by je mohli trošku ošplouchnout,aby se probrali.

   1. Dle dnešní tiskové zprávy vydané městem, se už považuje za jisté, že parkoviště před rušeným nádražím stačí prodat toto zastupitelstvo. Opravdu ryze demokratický postup. Doufám, že voliči to spočítají kandidátům ODS s plnou silou. Je hanba, že se k takovému kroku propůjčí jak ODS tak nestraníci za ČSSD.

    1. Ať to už prodají a mohou stavět obchodní zonu,nebo si to investoři rozmyslí a v Humpolci zase nic nebude. Stejně se jedná pouze o 1200m2

     1. Investoři si nic nerozmyslí, to je jen strašení veřejnosti. Cena se může ještě dostat výš, protože pozemek parkoviště je důležitý a je vidět, že bez něj se stavět nikomu nechce. Takže je moudré počkat s konečným řešením na nově zvolené zastupitelstvo. Investor počká, protože i on vidí, že jsou volby za dveřmi…

     2. Jenom pro informaci, co není demokratického na hlasování zastupitelstva. On je nějaký předpis jak dlouho před volbami se již nesmí o ničem hlasovat?

     3. To není v předpisech, to je o tom, že podobné rozhodnutí týden před volbami může budit dojem něčeho tajného, případně jsou i jiná označení. Není to tedy dané, ale nechat by se to mělo zvážit novému zvolenému orgánu. O tom to je,o slušnosti a ne o tom, že když něco končí tak s pořádnou ranou do stolu. A tak to bohužel zatím vypadá. Klanění před investory až k zemi už bylo poněkud dost.

     4. Tak tomu vašemu komentáři moc nerozumím. Naznačujete v úvodu, že to budí dojem něčeho tajemného (asi úplatky) a pak zase klanění se před investorem k zemi. To jako že by někdo z vedení města podplácel investory, aby nám Humpolci vybudovali potřebné služby? No, nevím, nevím! Takové, pokud se o tom tak dá hovořit, bouchnutí do stolu však vítám.

  1. Trapná akce ! Starosta a místní ODS těžce zneužili akci hasičů. Že jim není hanba tahat jejich politické ambice do takové akce dobrovolníků !!! No prostě prohnilá ODS zase ukázala co v ní je…..

    1. Ale tak to oni k vyboru potahnou. Po volbach kazdy rano.
     Protoze ono take z te nabidky co je, ani nic jineho volit
     nelze.

     1. Volič rozhodne. Doufejme,že letošními volbami skončí 28 letá vláda starostů ODS..Nebojme se toho..

     2. Zas vznikne jakási koalice a dosadí si tam i starostu z nějaké menšinové strany ODS nebyla vždy vítězně strana

     3. V roce 2014 nebyla, to je pravda, byli v počtu hlasů až na třetím místě za ANO a ČSSD.Jinak vítězili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

O putovní pohár starosty města Humpolce

Po Zář 10 , 2018
Sobota 15.09.2018 19:00

You May Like

Témata