Muž ohrožoval ženu nožem

PELHŘIMOVSKO: Policisté ho na místě zajistili

Nuzvruce.jpg

K oznámení o ohrožování ženy bývalým přítelem vyjížděli humpolečtí policisté dvě minuty před silvestrovskou půlnocí. Čtyřiatřicetiletý muž z Trutnovska na ulici u jedné z humpoleckých restaurací přistoupil ke své bývalé přítelkyni, která se svými známými slavila konec roku. Jednou rukou ji chytil za oděv,v druhé ruce držel nůž a začal jí slovně vyhrožovat. V ženě tím vzbudil důvodnou obavu o její život. Na pomoc jí přispěchal současný přítel, který agresora udeřil do hlavy prázdnou lahví.

   Jeden ze svědků pak přivolal policisty. Ti agresivního muže za použití donucovacích prostředků zpacifikovali a zajistili. Policejní technik provedl ohledání místa činu a na místě zajistil i nůž, kterým muž ženu ohrožoval.
Policisté muže umístili do policejní cely a zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze dvou trestných činů a to nebezpečného vyhrožování a výtržnictví.
Čtěte dále:   Chlapec do školy nedošel, ráno ho v Humpolci srazilo auto

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Muži "A" ukončili svoje učinkování v ČP

St Led 9 , 2013
Muži „A“ oddílu národní házené TJ Jiskra Humpolec odehráli OSMIFINÁLE ČESKÉHO POHÁRU na domácí palubovce v humpolecké sportovní hale. Čtěte dále:   Chlapec do školy nedošel, ráno ho v Humpolci srazilo auto

You May Like

Témata