Na správné adrese

Divadlo Půda Jiřice vás zve na komedii Marca Camolettiho

Pátek 27.02.2015  19:30
Pátek 06.03.2015  19:30
Sobota 07.03.2015  19:30

 Místo konání: Jiřice, sál OÚ Jiřice

Odkvétající kabaretní hvězda Georgette pronajímá ve svém pařížském bytě pokoje. A tak spolu na jedné adrese bydlí ještě klavíristka Jeanine, malířka Jacqueline a služebná Marie-Louisa. O tom, že soužití žen takto rozdílných temperamentů není jednoduché, nás přesvědčí hned expozice hry: Všechny obyvatelky bytu se nezávisle na sobě rozhodnou radikálně změnit život a všechny (opět bez vědomí těch ostatních) si podají inzerát. Majitelka bytu hledá nového nájemce, pianistka žáka, malířka model pro obraz Spartaka a služebná životního partnera. Všechny čtyři inzeráty mají náhodně stejnou značku: P.P.S., která však každá znamená něco jiného. Pak už jen zvoní zvonky u dveří a přicházejí zájemci. Čtvero mužů nejrůznějšího ražení se sice dostaví na správnou adresu, ale samozřejmě jak to bývá zrovna ve chvíli, kdy není doma správná inzerentka. Nebyla by to snad nejúspěšnější hra známého autora komedií Marca Camolettiho kdyby hned od začátku nezačalo docházet k zásadním nedorozuměním.

Režie Michal Dlouhý.
Zvuk Milan Trnka ml. 

Hrají: Josef Pražák, Michal Dlouhý, Libor Vincenc, Pavel Čermák, Eva Pamětnická, Jana Čermáková, Helena Ježková/Lenka Nováková-Palánová, Hana Šimonová.

předprodej vstupenek:  Jednota Jiřice, Stavebniny Status.
vstupné: 50 Kč


zdroj: www.infohumpolec.cz

Čtěte dále:   Čtvrtý týden na Platformě

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Ocenění pro Vysočinu na veletrhu Holiday World

Út Úno 24 , 2015
Hned pět ocenění převzali minulý týden zástupci krajské destinační společnosti Vysočina Tourism na 24. mezinárodním veletrhu cestovního ruchu Holiday World, který se uskutečnil v Praze Čtěte dále:   Karneval na ledě

You May Like

Témata