Stingův kytarista Dominic Miller zahraje v Humpolci s Vojtěchem Dykem

Světově uznávaný kytarista Dominic Miller, známý zejména mnohaletou spoluprací se Stingem, zavítá v rámci svého evropského turné také do Česka. Jediná zastávka v ČR na tour k novému albu nebude v Praze, ani v Brně, ale v Humpolci! Hostem jedinečného hudebního večera bude zpěvák a hudebník Vojtěch Dyk.

V neděli 23. dubna představí v divadelním sále humpoleckého kina Dominic Miller českým fanouškům především skladby ze svého nového sólového alba Vagabond.

Rodák z Buenos Aires platí v hudebním světě za vrcholného profesionála a jeho těsné propojení se Stingem trvá již desítky let. Podílí se na Stingově produkci nejen jako kytarista, ale i jako skladatel a aranžér. Ze společné tvorby lze jmenovat především světoznámou píseň Shape Of My Heart.

Dvojkoncert výjimečných hudebníků přináší Městské kulturní a informační středisko v Humpolci ve spolupráci se Zdeňkem Rýznerem a Janou Hruškovou.

Prodej vstupenek online na www.infohumpolec.cz nebo osobně v infocentru Humpolec (po-pá 8:00-12:00, 13:00-17:00).
http://infohumpolec.cz/infocentrum/akce/dominic-miller-band-host-vojtech-dyk-8140.html

Sponzorem akce je HRANIPEX a.s. a fabrika hotel

Fenomenální kytarista s hvězdným bandem na pódiu i s Vojtou Dykem. To si nemůžete nechat ujít!

Jste srdečně zváni.

Čtěte dále:   Pivovary ve dvoře

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

Po Úno 27 , 2023
na pozici vedoucí Odboru investic a správy majetku, Městského úřadu Humpolec, s místem výkonu práce Horní náměstí 300, Humpolec. Čtěte dále:   Cimrmani se vrací do Humpolce

You May Like

Témata