Nakaženým na Vysočině je montér.

Vrátil se z Itálie a vystrašil sousedy.

První vysočinským případem nakažení koronavirem je muž ze Žďáru nad Sázavou, konkrétně ze čtvrti Vysočany. Její obyvatele okolnosti případu vystrašily. Rodinný přítel naopak tvrdí, že se muž choval velice zodpovědně.

Muž narozený v roce 1964 měl být podle některých sousedů po příjezdu z Itálie, kam jezdí pracovat jako montér, několik dní doma, aniž by vyhledal lékařskou pomoc. To ovšem striktně popřel přítel jeho rodiny Pavel Kadlec.

„Do Itálie za prací odjížděl v lednu, kdy situace nebyla nijak vyhrocená. Před dvěma týdny, kdy se nemoc šířila, začal mít obavy, ale zaměstnavatel ho ujistil, že je vše v pořádku,“ popsal Kadlec.

 

Zdroj a více zde: https://www.idnes.cz/jihlava/zpravy/koronavirus-nakaza-monter-italie-zdar-nad-sazavou-vysocina-karantena-zachranka-hygiena.A200312_538727_jihlava-zpravy_mv

Čtěte dále:   Sportovně zábavné dopoledne pro seniory

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Vláda ČR vyhlásila v souvislosti s opatřeními proti šíření nemoci COVID-19 nouzový stav

Čt Bře 12 , 2020
Platí pro celou republiku 30 dní, a to od dnešního dne. Konkrétní opatření prezentoval předseda vlády. Od 13 hodin dosud zasedá i Rada města Humpolce. Čtěte dále:   Noc vědců v Humpolci se blíží. Na návštěvníky čeká pestrý program i odměna

You May Like

Témata