Návštěva fitcentra

3

Ve fitcentru lze zvětšovat nejen objem svalové hmoty, ale třeba také objem své peněženky

Policisté z Humpolce šetří hned dva případy vloupání do rodinného domu a fitcentra, které se staly z úterý na středu tohoto týdne. Neznámý pachatel vnikl po vypáčení okna do dětského pokoje rodinného domu ve Vilové ulici v Humpolci. Dům prohledal, nic neodcizil, ovšem způsobená škoda na poškozeném okně činí 5 tisíc korun.


Dále nezjištěný pachatel vnikl v ulici Okružní do objektu fitcentra, ze kterého následně odcizil plazmový televizor, zatím nezjištěný počet opalovacích krémů, finanční hotovost a různé doplňky výživy. V objektu fitcentra nakonec poškodil dlažbu, zrcadlo, dveře a notebook. Celková škoda na poškození zařízení a odcizených věcech byla vyčíslena na 96 400 korun.


(Zdroj: http://www.mvcr.cz/)


 

Čtěte dále:   Opilec v kamionu dostal podmínku. Na D1 u Humpolce boural se třemi promile

myska

3 thoughts on “Návštěva fitcentra

  1. Důležitá informace!!! Od 21.3 do 25.3 mohou humpolečtí občané bezpečně vyjít i večer do ulic, protože cca 99% externích pracovníků Valea odjíždí oslavit velikonoce.
    Kéž by bylo takových dnů více!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Páteční dávka vtipné kaše

Pá Bře 14 , 2008
Po přečtení dnešní zprávy o lékařích, kteří vybírají regulační poplatky neoprávněně, mi to nedá, abych se vás nezeptala: také u lékařů platíte novou bankovkou? Čtěte dále:   Zloděj si odnesl ze zahrady ve Vilémově ratanový nábytek

You May Like

Témata