V pátek 2.prosince se na Horním náměstí uskutečnil 2. ročník adventního odpoledne připravený humpoleckými podnikateli ve spolupráci s MěKIS a Městem Humpolec. Pokud jste se nemohli zúčastnit, můžete nyní aspoň nahlédnout, jak akce probíhala.
. . . . . nejen o Humpolci a okolí
V pátek 2.prosince se na Horním náměstí uskutečnil 2. ročník adventního odpoledne připravený humpoleckými podnikateli ve spolupráci s MěKIS a Městem Humpolec. Pokud jste se nemohli zúčastnit, můžete nyní aspoň nahlédnout, jak akce probíhala.
http://mekis.rajce.idnes.cz/Nesem_Vam_2008/#album
