Nová desková hra díky EU projektu na všech školách na Humpolecku

Možná jste zaznamenali, že v našem regionu vznikla vědomostní strategická rodinná desková hra Jak dobře to u nás znáš?

Pelhřimovsko, Humplecko, Pacovsko. Autorem hry je Petr Liška, majitel firmy Fox games s.r.o., učitel a ekonom v jedné osobě, který při vývoji hry úzce spolupracoval s více než 50 městy, obcemi, místními akčními skupinami a dalšími organizacemi.

Kromě rodin je hra určena žákům škol. Úkolem až 10 hráčů ve věku od 10 let je mimo jiné odpovídat na záludné otázky spojené s naším regionem. Hráči během hry obsazují regiony, brání je před ostaními, zvětšují moc a sbírají vítězné body. Hra není jen o správných odpovědích na vědomostní otázky, ale o dobře zvolené strategii. Pokud nejste fanda dlouhých návodů, je dobré se podívat na webu autora na podrobný video návod. https://www.foxgames.cz

Do všech škol na území Humplecka, včetně Střediska volného času, bylo díky projektu „MAP II pro Humpolecko“, reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0011087, zakoupeno 50 kusů deskových her. Hra získala i významnou certifikaci „Český výrobek“. Hru lze v Humpolci zakoupit také v kanceláři Společnosti pro rozvoj Humpolecka z.s., ul. Hradská 280.

Čtěte dále:   Strašidelná bojovka ve Stromovce

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Výběrové řízení - odborný referent / vrchní referent Oddělení vyměřovacího V

St Kvě 26 , 2021
Místo výkonu služby: HUMPOLEC Čtěte dále:   Strašidelná bojovka ve Stromovce

You May Like

Témata