Nové bydlení v Humpolci 1/4

6

Cyklus článků o nových možnostech bydlení na humpolecku otvíráme lokalitou „Kasalova pila v Humpolci“.

„V bytových domech určitě najdete ten „Váš byt“ od 2+kk až po 4+kk od rozměrů podlahových ploch 61,48 m2 až po 102 m2, případně vč. garážového stání, sklepní koje, balkonu… “ Toto naleznete v marketingových materiálech investora této rozsáhlé stavby v místě, kde dříve opravdu stála pila. Dnes zde mají na zpevněných cestách mezi křovinami provizorní parkoviště kamiony. Lokalita je to velice atraktivní. V řádu stovek metrů je autobusové a vlakové nádraží, sportovní areál, nákupní a kulturní centrum, včetně základní školy. Podle plánů jistě sami uznáte, že by na tomto místě vznikne další krásná část našeho města.V době publikování tohoto článku probíhá stavební řízení a město Humpolec vydalo souhlasné stanovisko pro vedení inženýrských sítí přes své pozemky do této lokality, takže podle všeho nic nestojí v cestě pro vydání rozhodnutí. Zatím je pouze možné zamluvit konkrétní byt podle projektové dokumentace. Vlastní prodej bytových jednotek začne až s výstavbou (předpoklad duben 2005) a také proto, aby bylo možné sledovat prostavěnost finačních prostředků. Investor má velice transparentní strategi financování stavby, garantovanou silnou bankou. Jednoduše řečeno, podniká veškeré kroky k tomu, aby klienti měli jistotu. Bytové jednotky včetně pozemků nejsou zatíženy žádným zástavním právem a po dokončení hrubé stavby mohou klienti dle vlastních potřeb naopak zřizovat jakékoliv zajišťovací právo pro úvěrové potřeby.


Výstavba bytových domů bude rozdělena do třech etap. 1. etapa tzn. výstavba dvou bytových domů proběhne v roce 2005 tak, aby bylo možné předávat bytové jednotky vlastníkům do konce roku. Po dokončení výstavby a předání bytových jednotek budou jednotlivé domy předány do správy realitní kanceláře, dle Vašeho výběru, které budou zajišťovat běžný chod společenství vlastníků bytových jednotek. Výstavba dalších třech bytových domů bude připravena ve dvou následujících etapách, s předpokladem zahájení 2006 a dokončení posledního bytového domu v roce 2010. V případě většího zájmu klientů o naší výstavbu, budou další objekty pro bydlení postaveny dříve.


Ceny cca od 1,2 po 1,89 mil. Kč (splátky hypotéky od 4.500,- Kč /měs.) – přesné informace: Realitní kancelář ADORES s.r.o. – Pavel Číhala tel. 565 533 377, 721 771 187
Investor velmi úzce spolupracuje s bankou, která zajišťuje financování výstavby a zároveň je připraven systém, kdy budete moci realizovat koupi bytu za pomoci některých produktů banky (nejčastěji hypotečního úvěru).

Čtěte dále:   Pozvánka na veřejnou prezentaci: Revitalizace vnitrobloku Lnářská–Hálkova

Vybavení bytů:
Vstupní dveře: protipožární, bezpečnostní v ocelové zárubni – povrchová úprava nátěr, 1x bezpečnostní vložka, kukátko, okopný plech, dubový práh
Vnitřní dveře: dřevěné rámové bílé RAL – standard, práh na přechodu různých podlah, kování AL slitina, dozický zámek/ v kopelnách a WC západky – dveře do obývacích pokojů a ložnic ze 2/3 prosklené (konfety), obložková zárubeň (SAPELI) RAL – bílá.
Podlahy: obývací pokoj, ložnice – plovoucí podlaha standard, v kuchyňských koutech, soc. zařízeních, chodbě, komoře bude keramická dlažba dle vzorků v obchodním místě investora.
Obklady: tuzemské výroby – výběr dle standardů v obchodním místě investora. Výška obkladů v koupelně 1,8 m na WC 1,5 m. Obklady za kuchyňskou linkou nejsou součástí dodávky.
Malby: bílé – Primalex plus
Vybavení koupelen: smaltovaná obezděná vana, WC kombi, umyvadlo (bílá keramika), pákové celokovové baterie – standard v obchodním místě investora.
Okna: plastová s izolačním dvojsklem, kování AL slitina, parapetní desky aglomerované dřevo, střešní okna velux Standard.
Topení: Individualní plynové vytápění zajišťující vytápění bytu a ohřev teplé vody. Radiátory Radik Corádo. Rozvody v podlaze.
Rozvody: voda, kanalizace a vzduchotechnické potrubí v instalační šachtě a instalačních příčkách. Měření odběru vody (studená i teplá v bytě). Odvětrání koupelen a WC společně nad střechu. Samostatné větrání kuchyně (připravený průduch pod stropem kuchyňského koutu pro osazení ventilátoru nebo digestoře, které nejsou součástí dodávky.)
Elektrická instalace: v běžném provedení (Cu vodiče). Jističe v bytě nad vchodovými dveřmi, elektroměr v elektroměrové skříni. Zásuvky a vypínače standardní bílé, v obytných místnostech lustrové svorky, v předsíních, koupelnách a na WC stropní svítidla z mléčného skla. Příprava pro zapojení pračky, příprava pro elektrický sporák.
Slaboproudé rozvody: STA, státní telefon, domácí telefon. Trubkování v podlaze umožňuje pozdější instalaci i modifikaci rozvodů dle požadavků klienta.
Základní vybavení je možné na přání klienta změnit při podpisu smlouvy nebo nejpozději do 31.7.2005.


3D situace podle starého projektu:
Nové půdorysy nadzemních podleaží, vč. 5NP – podkroví:
Fotografie z lokality březen 2005:
olaf

6 thoughts on “Nové bydlení v Humpolci 1/4

 1. Tak jak na ten plánek koukám,tak je to všechno hezký,ale co garáže?Anebo parkoviště?Kdo to proboha navrhoval…To je jako v Jiřicích ten novej barák – do některých bytů vedou tak zoufalé točité schody že se tam dostat je za trest.Nedejbože něco přestěhovat…

  1. Porovnávat tyto stavby s Jiřicemi je, dle mého názoru, nebe a dudy. Těžko taky lze usuzovat z tak malinkatých obrázků, když člověk neviděl prováděčku a parametry, v tomto případě schodišť. Takže řvát, kdo to navrhoval je v této fázi a za těchto podmínek …. Proč nikdo neřve ohledně bytových domů v lokalitě Podhrad? Které já osobně považuji za příšerný paskvil. Co se týče parkovišť, na vizu je vidět nějaká parkovací plocha, pokud je to tak myšleno a humpolecké tamtamy tvrdily i něco o podzemním parkování, což by bylo super. Napadá mě jen, jestli by městské prostředí nesneslo přeci jenom plochou střechu místo valbové, podkroví mi přijde v novostavbách městských domů zcela bezpředmětné.

   1. ok,možná to schodiště bylo mimo mísu,ale ty parkoviště – na tom plánku žádné podzemní patrné není a těch pár parkovacích míst,jež jsou navrženy vystačí odhadem tak pro 1/4 nájemníků.

   2. Jak sis mohl všimnout budou čtyři části a mimo jiné i o lokalitě Podhrad, takže nám zachovej přízeň, vydrž a vymýšlej komentáře.
    Olaf

 2. bývá zvykem, že takovéhle bytové projekty mají svoje www stránky tak by mne zajímalo jestli je má i tenhle

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Majáles 2005

Čt Dub 14 , 2005
6. ročník studentského klání o titul Král a Královna Majálesu 2005 letos proběhne v pátek 6.května na Horním náměstí. Čtěte dále:   Humpolec vylepší prostor mezi kinem a obchodním domem

You May Like

Témata