Nové autobusové nádraží v Humpolci možná začne růst už na jaře

40

Humpolec – Vstupní hala nového humpoleckého autobusového nádraží spolu se zázemím pro cestující a řidiče jsou připraveny k provozu.

Samotný prostor budoucího nástupiště je však stále staveništěm. I přes značné rozpory, které stavbu od samotných začátků provázejí, by ale nové autobusové nádraží v Humpolci mohlo začít fungovat už v letošním roce.

Administrativní budova ICOM transport v Humpolci prošla značnou modernizací. Dalším krokem má být přesunutí původního autobusového nádraží, které zmíněná společnost vlastní, z Okružní ulice právě do bezprostřední blízkosti zrekonstruované budovy.

venkovním budováním se teprve začne. „Čeká nás, doufám teď na jaře, výstavba nástupišť, které budou situované před budovou a dále ještě za budovou jsou plánovaná nějaká výstupní místa,“ nastínila budoucí práceKateřina Kratochvílová, předsedkyně představenstva ICOM Transport.

převzato z: https://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/nove-autobusove-nadrazi-v-humpolci-mozna-zacne-rust-uz-na-jare-20180207.html ; Autor: Monika Pelíšková


Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/nove-autobusove-nadrazi-v-humpolci-mozna-zacne-rust-uz-na-jare-20180207.html

Více podrobností si přečtěte ve čtvrtečním vydání Pelhřimovského deníku. 

Zvětšit fotografii
Zvětšit fotografii
Zvětšit fotografii
Zvětšit fotografii6


Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/nove-autobusove-nadrazi-v-humpolci-mozna-zacne-rust-uz-na-jare-20180207.html


Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/nove-autobusove-nadrazi-v-humpolci-mozna-zacne-rust-uz-na-jare-20180207.html

Petr

40 thoughts on “Nové autobusové nádraží v Humpolci možná začne růst už na jaře

  1. Doufám jen, že objekt nabídne i bezbariérové WC včetně vstupu do haly…Jinak je to krok do minulosti

     1. Kdyz vydrzis budou Rapotice i Budikov a vsechny ostatni dedinky.

     2. Paráda ! Toto má úroveń. Nebyt tęch práskačsk˙ch zm*du, tak už to mohlo občanum dávno fungovat.

     3. Ale je to pěkně z ruky. A budova nic moc. Už jsem viděla lepší…..

     4. Bylo by potřeba zavést v Humpolci místní dopravu.Město se rozrůstá a jak na nákup, na autobus i k lékaři je hlavně pro starší lidi daleko.

     5. Pak autobusák bude prázdný,nikdo tam chodit nebude. To lidi radši vystoupí buď u pošty nebo u mlíčňáku. Navíc kraj plánuje integrovaný dopravní systém. Ten nějaký soukromník nezajímá. Ať si podvodník ICOM dělá co chce.

     6. Jaká místní doprava ? Humpa je díra po granátu, vše v docházkové vzdálenosti. Nový abusák je pár metrů vedle, to nestojí za řeč.
      Lenoši to budou mít daleko všude .
      A pro všechny občany platí lékaři tolik doporučovaný pohyb. Jsme velmi rozmazlená a líná generace. Pro příklad není třeba chodit daleko 🙂

     7. Až pán zestárne bude mluvit jinak, městskou snad do té doby v Humpolci zavedou.

     8. Humpolec by mohl uvažovat o minibusu v rámci všech svých místních částí.Pokud to dopadne tak, že vlastně ve městě nebude nádraží žádné,tak nějaká vlastní doprava bude nutností.

     9. Staří je lenošení,také se toho dočkáte a uvidíte ty výhody.

     10. Rozmazlená a líná generace? Vše v docházkové vzdálenosti? Stoupněte si před zrcadlo a profackujte se. A pak znovu a znovu. Opakujte tolikrát, dokud neuvidíte venku v ulicích i ty lid, co jsou rádi že se vůbec pohybují. Není jich tu vůbec málo. Stáří a nemoc nejsou lenost nebo rozmazlenost!

     11. Mno. Neni to az zase tak davno, co nebyly zadne motorove dopravni prostredky a take se bez nich lidstvo obeslo. Mladi, stari, nemocni, zdravi.

     12. Už v té době se prý musel do hodiny, povozem, dostat nemocný nebo zraněný do nemocnice

     13. Dneska te odveze rychla. Ihned a zadarmo. Na to netreba mistni dopravy.

 1. Nechápu, jak může největší podvodník z Vysočiny veřejně vystupovat v médiiích. Hanba a jen a jen hanba….

   1. Kratochvíl nakradl stovky milionů korun a za to měl jít sedět na 20 let. Bohužel si koupil falešný lékařský posudek a na základě toho mu prohnilá ODS , kterou léta sponzoroval zařídila u Klause milost, neboť byl údajně nevyléčitelně nemocný a nebyla sebemenší naděje na uzdravení. V každém jiném státě by takový člověk nemohl ani vystrčit nos z baráku. V Česku může řídit velkou firmu i mediálně vystupovat…….je to moc smutné. !!!!!

    1. Grosse nech spat, ten uz zaplatil. Pravdou ale je ze strejda co mu
     pujcil ty kristalove ciste miliony byl taky z Vysociny.
     Stejne jako Mlhos Eman. Ten ma ale na rozdil od Grosse ucet zatim jeste otevreny.

     1. Bohužel, největší podvodník z Vysočiny je pan Zdeněk Kratochvíl – „generální ředitel ICOM Transport“. To je obrovská ostuda našeho národa, že ten člověk na dosmrti nesedí ! A náš starosta se s ním ještě kamarádí…….. to je opravdu na zvracení !!!!!! Ale bohužel, to vše je politika prohnilé ODS….. !!!!!!!

     2. Tobe by soudruhu dal cvokar papiry na palici i bez protekce.
      Neustale se opakujes a jsi uz unavny a trapny.
      Silnejsi leky by to chtelo. At ti doktor napise neco co ti fakt zabere.
      Do te doby uz sem nic nepis.

     3. Ne. Za vsechno muze kreten Hitler, protoze dal sanci ty komousky luze tady leta parazitit. Bohuzel to jeste neni dolecene.

     4. humpolecká ODS je též obrovská špína. Ty prasečiny s vodou, s čističkou, s autobusákem, s bývalou nafukovačkou, s novou tenisovou halou a další….. to se jednou budou občané divit, až vše pochopí jak to bylo ! Doufejmě, že po volbách půjde místní ODS do kytek a bude možné konečně vše řádně vysvětlit občanům.

     5. Asi jsem Vás správně nepochopil – proč to občanům nemůžete řádně vysvětlit už teď? Pokud se jedná o „prasečiny“ tak apokalyptického rozsahu, bude výkonná moc jistě neprodleně konat! Konec konců, víte-li o něčem tak závažném, je Vaší zákonnou povinností to neprodleně ohlásit.

     6. Díky za posudek. Vždy se rád seznámím s názorem skutečného odborníka, kterým bezpochyby jste. Jen si tak říkám, že se asi musíme dobře znát, když jste mne dokázal takto rozhodně analyzovat. Můžete mi prosím na mail poslat kompletní zprávu? Děkuji a těším se na posudek. Pěkné odpoledne.
      A mimochodem, zůstaňte u anonymity, předpokládám, že podpis by Vás zbavil erekce při psaní příspěvku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Muzejní vycházka - k ledopádům a na Malou přehradu

Čt Úno 8 , 2018
Sobota 10.02.2018 13:00

You May Like

Témata