Stavba kruhové křižovatky v Pražské ulici začne 20. května.

29

Do 31. října 2019 bude lokalita pro dopravu uzavřená

Křižovatka u Pražské ulice.
Začátek realizace největší investice města Humpolce v letošním roce se blíží. Práce na stavbě kruhové křižovatky v Pražské ulici odstartují v pondělí 20. května a je s nimi spojená i úplná uzavírka pro dopravu.
 

 
 

Vedle stavby kruhového objezdu se v dané lokalitě počítá s rekonstrukcí zastaralého vodovodu a kanalizace, chodníků i veřejného osvětlení. Práce by měly skončit s říjnem 2019 a s nimi i uzavírka. 

Objízdná trasa pro osobní dopravu: přes obec Hněvkovice

 
Objízdná trasa pro nákladní dopravu: Humpolec – Pelhřimov – Červená Řečice – Želiv – Humpolec
Stavba kruhové křižovatky v Pražské ulici je dlouhodobě plánovanou rekonstrukcí mezi Krajem Vysočina jakožto vlastníkem komunikace a městem Humpolec. Jak vyplývá ze zpracovávané koncepce dopravy v Humpolci, tato křižovatka je podle dopravního průzkumu nejnebezpečnější ve městě. Od změny si tak město slibuje především výrazné zbezpečnění provozu. 
 
Více informací ke stavbě najdete například na https://bit.ly/2DUybnI. Aktuality zveřejňujeme na městském webu www.mesto-humpolec.cz, na oficiální facebookové stránce https://www.facebook.com/MESTOHUMPOLEC/ i v měsíčníku Radniční listy.

 
Čtěte dále:   Mánesovu ulici v Humpolci čekají změny. Dle místních jen k lepšímu

Petr

29 thoughts on “Stavba kruhové křižovatky v Pražské ulici začne 20. května.

 1. Takže jako obvykle – stavba předražená. 11 mil.není pakatel. Na kohopak asi má vazby firma Swietelsky,že soutěž vyhrála? Podezřelé. A pochybuji,že kamiony nebudou jezdit přes Hněvkovice.

  1. Jiste o celem vyberovem rizeni mate dostatek informaci…. Pravda HUGO hlasovalo proti, nicmene verim ze maji toto rizeni prostudovane nejlepe. Obratte se tedy na ne, budou Vam moci poskytnout dostatek informaci. Pokud je to tedy mozne ze zakona.

     1. Otázkou je,zda opravdu kruhový objezd bude tím jediným správným řešením

 2. jakoze Agrozet, BJS, SIKO a dalsi budou jezdit pres Pelhrimov? Ha, ha, ha. Tipuju Jirice nebo Hnevkovice.

   1. pokud tam bude značka zákaz řekněme nad 7,5 tuny a jakože tam natuty bude, tak tam pojedou pod hrozbou pokuty. Nic víc, nic míň. Jiné řešení ???

    1. Popřemýšlet nad realizací a nechat jezdit provoz na semafory střídavě. To by šlo, ale musel by někdo chtít. Projektant se s tím nezatěžuje a úředník to neřeší a nepožaduje v zadání, protože by si přidělal práci a starosti. A vedení města je to fuk a nechá se ukolébat prohlášením, že to nejde…..

     1. Což máte pravdu,ale nikde jsem takovou realizaci kruháče neviděl.
      JINAK SAMOZŘEJMĚ JDE VŠECHNO.

     2. Ve Strakonicich staveli kruhak na výpadovce na Prahu presne takto. Namisto dalnice tam tece Otava, podmínky velmi podobne, provoz nasobny a skrze semafory zustala část komunikace stále v provozu &.

     3. Ve Strakonicích holt vedení města a úředníci nejsou líní a přemýšlejí….ale my zase máme Úřad s úsměvem…&.

     4. Budou kopat site, bude to rozkopany vsude a do hloubky. Zprovoznovat nejak pulku kruhace znamena priserne vicenaklady… Uz takto se krici jak je to predrazene 🙂

     5. žádné příšerné vícenáklady – pouze přemýšlení a trochu práce

     6. To je pravda s tim Uradem s usmevem. Taky se porad smeji, jak uredni simel kolikrat rozhodne…

   2. Pokud budou kamiony jezdit přes Hněvkovice po komunikaci,která není dimenzována na provoz těžkých náklaďáků, myšleno komunikace od státovky do Hněvkovic, jediné řešení je co nejčastější policejní kontroly a těžké pokuty, aby se páni majitelé spedičních firem naučili poslouchat předpisy. A třeba opakovaně.

    1. Kaamiony přes Hněvkovice neprojedou, tam to není ani na dvě osobní auta.
     Možná šlo dohodnout, že by se dalo jezdit přes průmyslovou zónu pod Sativou, to by byla nejkratší cesta.

  1. Moc pěkný ! A stará Růžena stále dokola všem tvrdí, že Láďu nesebrali, to jsou jen pomluvy…. Je to gauner největšího kalibru, který se před ničím nezastaví. Smutné je, že jeho velkým kamarádem je např. Standa , letitý městský guru Jirka a další vlivní a „slušní“ občané našeho města. A jeho bratr vše kryje a zdůrazňuje, že Vladimír už nic nevlastní a vše je jen jeho. Hezky si bráchové nahrávají a snaží se uklidit nakradený majetek před policií a soudy…. z toho je na blití !

   1. Vono s timhle nic clovek uz nenadela. Ale pomalu uz asi dokapala ta posledni kapka trpelivosti a nabidka 15-ti let je docela lakava ne?

    1. Motivy obou činů zatím policie nekomentovala. V případě požáru maršovského zámku jím však může být finanční prospěch. Firma se nejprve s ruským majitelem dohodla na částce 12 milionů korun. Po požáru, jehož škody se odhadují na miliony, získala slevu.

     Nový majitel před zimou objekt zabezpečil provizorní střechou a připravoval projektovou dokumentaci pro novou střechu. Práce se však nyní podle informací obce zasekly.

     ASI NA 15 LET 😀

     1. Myslím, že na více než 15 let. Policie totiž rozkrývá další Vladimírovy skutky a není jich zrovna málo. Takže pokud se jí podaří vše u soudu prokázat, tak to pro něj bude zřejmě v podstatě doživotí……no a je otázka, zda jeho věrný bratr je tak čistý, jak se snaží všechny přesvědčit. Jen pro zajímavost – Sportcentrum Kasalka je už také v insolvenci…….to je náhodička že ? A světe div se, dluží například Novému Zálesí…..

     2. takovej mistni Luftjarda… nebydli vona tam Rackova na te Kasalce?

     3. Tak dozivoti tady nedostanete ani za vrazdu. Vláďa v tom umi chodit, budou to nejake podvody a vzdy se uvadi vrchni hranice trestu. Myslim, ze pokud ho vubec odsoudi, dostane tak 8 let na tvrdo s tim, ze po polovine zase pa pa domu. Kdyby mu tenkrat, kdyz tady pulku Humpolce pripravil o praci, dalo par chlapu poradne po tlame a zprerazelo mu vsechny hnaty, byl by myslim si klid.

     4. A no co to řešíte u diskuse o kruháku. Ten pán je drtivé většině obyvatel Humpolce už u zádele dávno…To, že šlo Sukno do kytek už nikdo nezmění. Co řešit víc.

     5. Presne tak
      Tak se to nejak namanulo a uz to jede
      Mozna muzem vyjet solo diskuzy o bejkarnach Vladimira Racka

     6. Třeba to, že ho stále velmi podporuje kamarád Standa – čelní představitel protikorupčního fondu. Pivovar je i nadále největší klient jejich autosalonu a Standa v tom zřejmě problém nevidí. Ale obchodovat s takovým zločincem není morálně čisté…..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Výběrové řízení na pozici:

Út Kvě 7 , 2019
Vedoucí ekonomického odboru MěÚ Humpolec Čtěte dále:   Mánesovu ulici v Humpolci čekají změny. Dle místních jen k lepšímu

You May Like

Témata