Nové chodníky pro Humpolec

Vzpomínáte si ještě na zavalitého komika , který naši zemi ohodnotil pojmem „Spálená země“ ? Možná by změnil svůj radikální názor , kdyby si našel čas a prohlédl si náš Humpolec . Ten od roku 1989 vytrvale mění svou tvář k lepšímu , a velký podíl na tom mají i investice Města do oprav chodníků .
Momentálně si opět dali v Humpolci sraz dlaždiči….

A není jich tu zrovna málo , najednou probíhá rekonstrukce ulic Hálkova a Masarykova .


V Hálkově ulici jsme zastihli dlaždiče při práci na chodnících u polikliniky .
Masarykova ulice se renovuje od vilové zástavby z doby první republiky až po hlavní bránu pivovaru .

Pokud se někomu více líbí takováto úprava chodníku – záplatovaný asfalt doplněný „krásnými“ červenobílými sloupky s řetízkem , má ještě možnost bojovat za její zachování – druhá strana ulice se má opravovat v příštím roce .


Těm , co se stýskat nebude a oceňují současné změny jen připomenu jméno , které za novými chodníky stojí . Pan Jaroslav Vaňkát z Odboru místního hospodářství Městského úřadu . Idioti si na něj mohou jít stěžovat , my ostatní mu děkujeme za dlouholetou mravenčí práci při zkrášlování Humpolce .
Š humpolák 2003


 


Autor : Petr Žáček

Čtěte dále:   V Humpolci se rozloučili létem bramborovou dokopnou

pierre

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

V Želivě se rozhodli - V pátek bude Sobota

Čt Čvn 26 , 2003
Humpolák se dnes na skok podíval do Želiva , aby zjistil jak to vypadá se zítřejší akcí v novém Kulturním domě… Čtěte dále:   V SeniorCentrech SeneCura rozdávají radost i dobrovolníci, bylo by jich potřeba ale mnohem víc

You May Like

Témata