Odstartovala hokejová krajská liga. Raketový start Světlé, pozdní finiš Žihadel, Humpolec doma prohrál

První dvě kola má za sebou již třetí ročník hokejové Krajské ligy mužů Vysočina. Nejlépe do něj odstartovali hokejisté ze Světlé nad Sázavou a Telče, kteří vyhráli oba své zápasy. Světlá se v premiéře blýskla povedenou kanonádou.

tart naopak nevyšel obhájcům prvenství z Pelhřimova. V premiéře nezvládli reprízu posledních dvou finále a na ledě Moravských Budějovic těsně prohráli. Následné domácí střetnutí se Světlou sice Ledním medvědům přineslo první bod, ale také porážku v prodloužení.

Budějovičtí ve druhém kole předvedli v Telči dvě tváře. Domácí vedli v úvodu poslední části již 5:0, ale dvě využité přesilovky Žihadla nastartovaly a v předposlední minutě už byl stav jen 5:4. Vyrovnat však již hosté nedokázali.

Třetí kolo je na programu opět o víkendu.

Krajská liga mužů Vysočina – výsledky
1. kolo: Moravské Budějovice – Pelhřimov 4:3, Velká Bíteš – Bystřice n. P. 1:2, Světlá n. S. – Náměšť n. O. 12:1, Chotěboř – V. Meziříčí B 6:2, Ledeč n. S. – Telč 5:6 sn.
2. kolo: Náměšť n. O. – V. Meziříčí B 2:5, Pelhřimov – Světlá n. S. 4:5 pp, Telč – M. Budějovice 5:4, Bystřice n. P. – Ledeč n. S. 1:8, Humpolec – V. Bíteš 3:4 pp.

Program 3. kola
Sobota 7. 10.: M. Budějovice – Bystřice n. P. (17.00). Neděle 8. 10.: Ledeč n. S. – Humpolec, Světlá n. S. – Telč (oba 17.00), Chotěboř – Náměšť n. O. (18.00), V. Meziříčí – Pelhřimov (18.30).

Čtěte dále:   Finále seriálu závodů Zlaté podkovy