Svaz ještě nerozhodl. Národní házenkáři Jiskry by chtěli konec sezony

Konec sezony, to je přání oddílu národní házené TJ Jiskra Humpolec. Tak se klub vyjádřil do ankety, kterou uspořádal svaz a měla by pomoci rozhodnout, jak naložit s rozehraným ročníkem.

Důvod, proč v Humpolci preferují nejradikálnější ze tří možných variant, není sportovního rázu. Nesouvisí s tím, že muži Jiskry jsou po čtvrtině odehrané zápasové porce u dna druholigové tabulky. „Připravujeme rozsáhlou rekonstrukci hřiště s rozpočtem za dvanáct milionů korun. Když vše klapne, mohlo by se s ní začít za měsíc,“ vysvětlil předseda oddílu Jiří Fiala.

Pokud by se svaz rozhodl jít cestou dohrání soutěží, Jiskra by měla potíže. „Nevím, zda by se nám povedlo zajistit náhradní hřiště,“ doplnil první muž humpoleckého klubu.

Svaz si dává s rozhodnutím na čas, ale je pravděpodobné, že vybere variantu, kterou preferuje klub z Vysočiny.

Zbylé dvě totiž skýtají poměrně dost úskalí. V jedné z nich se počítá s natažením sezony až do konce července, ve druhé zase s hodně zhuštěným programem. Hrály by se dva zápasy za víkend. „Z toho by nikdo radost neměl. Hlavně pro družstva žen by to skýtalo nemalý problém,“ nechal se slyšet Jiří Fiala.

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

8SMIČKA slaví 3. narozeniny! #ŽIVĚ

Út Dub 6 , 2021
Datum: 18. 4. 2021, 16:00 – 18:00. Pořadatel: 8smička – zóna pro umění, online, Facebook Live.
8SMIČKA slaví 3. narozeniny! #ŽIVĚ

You May Like

Témata