Omezení dopravy i pěších v ulici Hálkova

3

Od 4. září do 14. listopadu 23:59 hod platí plná uzavírka ulice Hálkova včetně chodníků, a to od křižovatky s ulicí Školní ke křižovatce s ulicí Lnářská.

Důvodem uzavírky silnice i chodníků je rekonstrukce. Komunikace bude odfrézována a dostane nový asfaltový povrch, chodníky čeká kompletní předláždění a přeložení obrubníků. Stavba se nedotkne stávajícího nároží křižovatek ani přechodů pro chodce.

Objízdná trasa platí pro všechna vozidla a je obousměrná. Vede po místní komunikaci (ulice Lnářská) na křižovatku se silnicí č. II/129 (ulice Okružní), odtud dále po silnici č. II/129 (ulice Okružní) na kruhovou křižovatku se silnicí č. I/34 (ulice Okružní), z kruhové křižovatky ve směru Havlíčkův Brod, poté po silnici I/34 (ulice Okružní) na křižovatku s místní komunikací (ulice Fügnerova), odtud dále na kruhovou křižovatku, z kruhové křižovatky prvním výjezdem na místní komunikaci (ulice Masarykova), dále ke křižovatce s místní komunikací (ulice Hálkova), kde se napojí na stávající trasu.

Více informací o aktuálních omezení www.dopravniinfo.cz

Zodpovídá: Mgr. Aneta Slavíková; www.mesto-humpolec.cz
Čtěte dále:   Humpolec vylepší prostor mezi kinem a obchodním domem

Petr

3 thoughts on “Omezení dopravy i pěších v ulici Hálkova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolec tratil doma

Po Zář 6 , 2021
Humpolečtí fotbalisté doma v divizi D poměrně vysoko podlehly hostům z Brna a ztratili všechny tři body.  V tabulce se nadále propadají. Čtěte dále:   Humpolec vylepší prostor mezi kinem a obchodním domem
Jindřichohradečtí fotbalisté v přípravném utkání zvítězili nad Humpolcem 3:2

You May Like

Témata