Vránův Kopec

13

Územní studie výstavby rodinných domků.

Studii naleznete: ZDE

Čtěte dále:   Santiniho dotyk

Petr

13 thoughts on “Vránův Kopec

 1. Zase to tak kvalitní půda není přes 550 mnm je to tam samý kamení, když bude mít na barák, tak auto asi nebude problém….

  1. Nejde o nadmořskou výšku. Jde o fakt, že celkově se v ČR po převratu chováme k zemědělské půdě opravdu hrozně. Mizí neuvěřitelné plochy polí.
   A cena za hektar orné půdy, kterou spekulanti nabízí v obtěžujících dopisech vlastníkům je stále směšně nízká v porovnání s cenou půdy na západ od ČR. Tam hektar orné stojí až 500.000 Kč.

   1. S tou půdou máte pravdu, ale nechá se dohledat, že největší zábor zem. půdy byl v 70tých letech za komančů. Těch 500 tis. za ha je už i u nás normální cena, ale musí to být pole bez kamení, na rovině, něco jako když jedete ke sběrnému dvoru, tak po pravé a levé straně. Ale tam zase bude obchvat ze Světlé… 🙁

  1. Aspoň budou mít zahradu, parkování na svém pozemku a majitelé si budou okolí udržovat sami. Což se u paneláků dělají technické služby za naše daně. A ty řadový garáže u paneláků jsou také z urbanistického hlediska otřes.

 2. a navic jsou garaze silne neprakticke, nedovedu si predstavit tam karu neustale uklizet. Pokud by se tam uz vesla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Za skřítky do věže

Pá Čvn 4 , 2021
Máte to blízko do Humpolce? O tomto víkendu se otevírá vyhlídka z věže kostela sv. Mikuláše. Pro dospělé je v nejvyšším patře připravená výstava Město ve věži, která nabízí porovnání historických fotografií s tím, jak Humpolec vypadá dnes. Děti se mohou zúčastnit hry Za skřítky do věže. Čtěte dále:   Píšou o […]
Vyhlídku z věže zpříjemní dospělým výstava dobových fotografií a dětem dobrodružství se skřítky

You May Like

Témata