Opilý řidič způsobil dopravní nehodu u Humpolce, nadýchal 2,16 promile

Šestadvacetiletý opilý muž ve čtvrtek na křižovatce ve směru od Pelhřimova na Humpolec sjel ze silnice. Narazil přitom do tabule a skončil v příkopu.

„Nikdo se při nehodě nezranil. Při dechové zkoušce policisté naměřili hodnotu 2,16 promile alkoholu. Hodnoty přes dvě promile ukázaly i opakované zkoušky. Proto ho odvezly na záchytnou stanici. Šlo o cizince,“ řekla mluvčí policie Jana Kroutilová.

Vzniklá škoda přesáhla částku šedesát tisíc korun. Muž je podezřelý ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/opily-ridic-zpusobil-dopravni-nehodu-u-humpolce-nadychal-2-16-promile-20211104.html

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Pivovarem roku je podle Sdružení přátel piva pivovar Bernard z Humpolce

Pá Lis 5 , 2021
Pivovarem roku se letos stal podle Sdružení přátel piva Rodinný pivovar Bernard z Humpolce. Ocenění získal pošesté. Pivovar Bernard letos uspěl i ve třech kategoriích podle druhů piv. Minipivovarem roku je Pivovar Volt z Jablonce nad Nisou. Sládkem roku se stal Aleš Dvořák z pivovaru Budějovický Budvar. Výsledky ankety vyhlásili […]
Pivovarem roku se letos stal 4. listopadu 2021 podle Sdružení přátel piva Rodinný pivovar Bernard z Humpolce. Cenu převzal vrchní sládek Josef Vávra (vpravo). Výsledky ankety vyhlásili pořadatelé v Pivovaru Beránek ve Stěžerách na Královéhradecku.

You May Like

Témata