Petr

8 thoughts on “Oznámení

  1. Město takového těžkého kalibru bez něj nemůže existovat, to dá rozum. Jedna z perel našich ekonomů ze sborovny. Podobně jako unáhlený prodej jeslí kamarádovi pojišťovákovi, který údajnou ruinu zralou k demolici nejenže opravil ale i bleskově ekonomicky zhodnotil. Kvůli jeslím začaly tahanice se školkami, aby město ve finále po pár letech muselo stavět nové třídy za nemalé peníze. Zlý úmysl mafiánů, nebo výplodek přirozené inteligence toho co nezná nic než život s nataženou rukou? Ale jsme na tom jako město móc dobře, dědkové prom(p?)íjí milionová penále.

    1. Spíše dojde na školící rackocentrum. Až se zjistí že do něj není náplň, tak ho město prodá za polovic nákupky kamarádovi. Důvod už se najde :-))))

     1. No to je fakt….stejne jako zminovane jesle v brance……
      A jeste poskytne dotace nebo pobidky na rozjezd…..

     2. No a to se jeste malo vi, ze se bude stavet kabinova lanovka na Orlik.

     3. Mistni drbny jsou pozadu, podle posledni, pro obcany utajene, vi o ni jenom vedeni mesta, bude zastavka rychlodrahy na soucasnem vlakovem nadrazi. Mesto ceka obrovsky rozvoj a integrace stavajiciho AN s vlakovym v jeden dopravni uzel tak nabyva novych rozmeru. Obcane, nenechte se oblbovat prohnilym vedenim mesta, svetle zitrky se blizi.
      P.S. bacha na nakladaky, ridici jsou podplaceni mestem a utoci na bezbranne chodce mirici na AN.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Kácené stromy jsou nemocné

Út Led 26 , 2016
Humpolec – V minulých dnech začalo kácení stromů v humpoleckém parku Stromovka. A reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.

Témata