Axl

7 thoughts on “Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

 1. Trochu mimo mísu, ale koukal jsem na zápis Rady z 17.5. 2023 a poslední bod mě zaujal. Vedení města schválilo použití finanční částky 650 000 tis na zpracování projektové dokumentace: „Změna stavby prodejny pro využití na dětskou skupinu“. Na katastru nemovitostí je ale budova stále vedena ve vlastnictví Jednoty. To už se město na odkupu budovy s Jednotou domluvilo? Za jakou cenu ??

  1. Jednání probíhají a otázka samotného nákupu bude řešena ještě na červnovém zastupitelstvu města. Nic nečestného se neděje. Pokud nákup bude schválen, je to budova, která bude v majetku města.
   O přípravě projektu na rekonstrukci bývalého obchodu už bylo jasně komunikováno na dubnovém zastupitelstvu města.

   1. Zajímavé, ještě není schválen odkup budovy (je už vůbec známa prodejní cena ??) a už se budou utrácet peníze za projekt ? Další budova do majetku města ? Rekonstrukce, údržba, naplnění prostor ?? Zásadní věci ! Má město na to, aby se do takových akcí pouštělo, když mu na stole leží úkol: zkapacitnění základních škol ?? Se mi zdá, že starostka loví v čssd vodách a snaží se zalíbit, kde se dá ?!?

    1. Proč do toho taháte ČSSD??? Pokud Vás zajímá cena o které se jedná, kontaktujte pana Machka, paní starostku. nebo vedení OV v Hněvkovicích. Nechápu ten odpor vůči koupi zachovalého objektu na místní části. O všech aspektech jednání s Jednotou Kamenice bylo informováno v dubnu na zastupitelstvu, na záznamu je projekt vysvětlen a v červnových RL rovněž.
     Zkapacitnění ZŠ v Humpolci je na stole již delší čas a přesto se loni město pustilo do koupě Spolkového domu.

     1. Protože je to socanský nápad. Rádoby pro lidi, ale nakonec to bude „já na bráchu a brácha na mě“, ale zaplatíme to všichni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Zálesí, léto 2023

St Kvě 31 , 2023
Čtvrtletník pro kulturu, sport, historii a společenský život. Ročník 60.

You May Like

Témata