Páteční koncerty v Humpolci

7

NikomuNic. Koncert – Ukrajinský soubor Student´s Choir of Music College.

NikomuNic

Pátek   05.06.2015 20:00

Místo konání: Humpolec, Letní Platforma Humpolec, park Stromovka

Pelhřimovská grunge-rocková kapela NikomuNic vznikla někdy v únoru 2005. Původní sestavu v srpnu 2008 doplnil kytarista Ondřej Dvořák. Na začátku roku 2008 jsme ve studiu nahráli čtyři naše písničky. V březnu 2009 odešel zakládající zpěvák a nastala půlroční pauza bádání a hledání budoucnosti kapely. Naštěstí přišel nový zpěvák Joe, který přinesl opět život a novou naději, že GRUNGE je stále ještě naživu. Od září 2009 kapela opět znovu koncertuje s novým programem. V roce 2010 NikomuNic nahráli s pomocí Radka Nováka svoje první cd s názvem Praklovidina.Deska je složena nejen z prvotin kapely, ale i nových písní, na kterých se začalo usilovně pracovat po příchodu nového zpěváka. Zhruba po dvou letech tvoření materiálu, o poznání tvrdšího, začala kapela pracovat na druhém cd s názvem Lakrimadol, které pokřtí letos v září. V roce 2014 se rozšířila sestava o pozounovou sekci, kterou zastupuje Milan Vaněček. Kapela upravuje svůj repertoár a snaží se upravit písně tak, aby do nich pozoun zapadl. V současné době kapela koncertuje a připravuje nové skladby na třetí CD. V lednu 2015 odešel z kapely další zakládající člen NN Honza Chvátal. Kapela bude dále vystupovat v sestavě Jarda Blažek, Marek Šiler, Ondřej Dvořák, Jů, Milan Vaněček. Joe – zpěv, kytara Ondřej Dvořák – zpěv, kytara Jaroslav Blažek – baskytara Marek Šiler – bicí Milan Vaněček – zpěv, pozoun Praklovidina (2010) Lakrimadol (2012)


Kontakt

Jméno: Tereza Machková
E-mail: t.kottova@email.cz
Telefon: +420 723 758 689

Koncert – Ukrajinský soubor Student´s Choir of Music College

Pátek  05.06.2015  17:00

Místo konání: Humpolec, Evangelický kostel

OSPRKTV vás zve na koncert ukrajinského souboru v rámci festivalu sborového umění srepertoárem klasických lidových písní. Program doplní Kryštof Janda (10 let) – vítěz krajské soutěže na bicí do 18 let, žesťový soubor ZUŠ G. Mahlera a pavel Nedvěd (zpěv). 

vstupné 100 Kč

Výtěžek ze vstupného bude odeslán organizaci Člověk v tísni na pomoc lidem v Nepálu postiženým zemětřesením. 

zdroj: www.infohumpolec.cz

Petr

7 thoughts on “Páteční koncerty v Humpolci

 1. Nemohu se ubranit a musim napsat reakci na patecni koncert v letni platforme v parku Stromovka. Ac jsem nebyl primo na miste, zazitek z koncertu mam pomerne zivy. Bydlim totiz cca 300 metru vzdusnou carou od parku. No a co se tam v patek odehravalo, bez urazek a zbytecnych reci kolem, to byl des. Osobne jsem velice tolerantni clovek a muziku posloucham ruznorodou a to dokonce velice nahlas, jezdim po festivalech, koncertech a podobnych akci jsem jiz absolvoval opravdu hodne, ale tohle predcilo veskere me ocekavani o tom, jak si nekdo muze predstavovat moderni upeni hudebnich nastroju. O zpevu zamerne nepisu, protoze jsem chvilemi premyslel zda nevolat policii, nebot to spise vypadalo na masovou vrazdu v parku nez-li „koncert“ nejake kapely.
  Na zaver, snesu opravdu hodne, fandim mladym a nadsenym lidem, ale tohle bylo skutecne za hranici a pres caru me pomerne vysoko polozene tolerance.

  1. Ta tolerance asi nebude až tak vysoká. Šli jsme kolem, a nijak nás to nepobuřovalo. Na zastavení a poslech to nebylo, ale na zběsilý útěk také ne.

   1. Musím souhlasit s prvním přispěvatelem. Byl to děs a hrůza ! A bez nějakého vyhrožování – pokud se bude ještě něco podobného odehrávat, tak budu volat jak Policii ČR aby to okamžitě ukončila, tak i pana starostu, aby ten humus viděl a slyšel…. P.

    1. Hm, pán je zřejmě inspirován zásahy VB v sedmdesátých a osmdesátých letech. Jó, to byly časy, jak to těm hnusnejm máničkám nandali…

     1. Buďte rádi, že nebydlíte poblíž humpolecké diskotéky, kde víkend co víkend, tj. pátek i sobota, a to celoročně + vč. vánočních svátků!, bubnují a dělají nehorázný bordel až do 6 do rána. Obec i Policie, no problem.., takže pochybuji, že by kvůli jednomu „velmi tolerantnímu“ občanovi něco rušili zrovna na Platformě, která to má určitě od města posvěcené…komu něco vadí, ať si dá špunty do uší a neotravuje nebo se odstěhuje jinam..;-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

QUADMEJDAN 2015

Čt Čvn 4 , 2015
Pro všechny bahňáky, offrouďáky a nebo jen pro ty, kteří se chtějí skvěle pobavit a najíst, je připravena lahůdka letošního roku v podobě QUADMEJDANU 2015.

Témata