Páteční večer

3

Loni na Humpoláku vyšel článek „Let´s go west“. Aktuálně by se dalo napsat „Vítejte ve Stockholmu, Nice, Paříži…..Humpolci.“

Co nás spojuje s evropskými velkoměsty? Planoucí plamen.

V noci z pátku na sobotu vyjížděli hasiči k ohlášenému požáru plastového kontejneru na plasty v ulici U Vinopalny. Shořely dva, z kontejneru na plastové lahve zbyla jen kolečka. Na klidnou noc ovšem hasiči štěstí neměli – po návratu na základnu a uklizení techniky měli hned další výjezd. Jihlavská ulice (nedaleko od ohořelých kontejnerů) a ohlášený požár osobního automobilu. Opět díky jejich včasnému zásahu nedošlo k větším škodám – požár zpozorovali a včas oznámili náhodní kolemjdoucí, osobnímu automobilu uhořela část zadního plastového nárazníku, škod je v řádu 2-3 000 Kč. Ovšem o pár minut později by se pravděpodobně situace výrazně změnila – automobil stál v řadě s dalšími auty a pokud by se požár rozšířil, mohlo dojít k poškození dalších vozidel.

Zdálo by se, že jde o ojedinělý jev, exponovaný pátek, ale minulý pátek hasiči také vyjížděli k zapálenému kontejneru a osobnímu autu ….. Nezbývá než doufat, že jde "jen" o vandalismus alkoholem prosycených hrdinů a že při příští akci budou chyceni a po zásluze odměněni.

Čtěte dále:   Mikulášská nadílka

3 thoughts on “Páteční večer

 1. Podle me je to porad dokola… Proste je v terenu malo policistu, alespon o tech vikendech by tady mohlo byt vice posil… tezko neco zmuze jeden policejni vuz, ktery nemuze celou lokalitu mesta zvladnout..

  1. Tak jestli místní tamtamy nelžou, prý byl v pátek v noci opět výjezd místních požárníků. Neví někdo něco bližšího?
   Murlo

   1. V pátek: Nepravosti se děly v pátek navečer na parkovišti před humpoleckým hotelem Na Plovárně. Dosud neznámý vandal si tam posvítil na odstavený vůz Subaru Forester, který těžce poškrábal. Majitele tohoto drahého auta bude stát oprava zničeného laku nejméně 20 tisíc korun. Policisté po pachateli pátrají.

    V sobotu: Hasiči pospíchali v sobotu ve tři hodiny ráno do humpolecké ulice Jana Zábrany. Kdosi tam zapálil pravé přední kolo u osobního auta značky Ford. Plamen naštěstí nestačil přeskočit do motorového prostoru. Pak by se škoda místo dosavadních 2000 korun zřejmě rychle přehoupla ke hranici 300 tisíc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

S autokrosovými mistry uzavře sezónu Martin Prokop

Ne Říj 4 , 2009
HUMPOLEC (4. ŘÍJNA 2009) – Špičkoví domácí (a tím pádem i evropští) autokrosaři se rozloučí se sezónou znovu v Humpolci. V sobotu 10. října 2009 se zde už posedmadvacáté uskuteční volný závěrečný závod roku Bernard Cup – Setkání mistrů. Čtěte dále:   Mikulášská nadílka

You May Like

Témata