Píšou o Bernardovi – REFLEX: Svět se zbláznil… aneb jak pivovar Bernard lehce upravil svůj slogan a vznikl velmi dojemný spot

1

Pivovar Bernard, proslulý svými politicky nekorektními kampaněmi, zveřejnil nový spot, který pro něj napsal a natočil režisér a herec Jiří Mádl. Na klavírním podkresu melodie New Britain v podání Petra Maláska se beze slov odehrává několik černobíle zpracovaných příběhů, ze kterých ve finále běhá mráz po zádech.

„Jsem překvapen počtem sdílení i pozitivním přijetím spotu, který tentokrát rozhodně politicky nekorektní není,“ řekl Reflexu majitel pivovaru Stanislav Bernard. „V minulosti jsme poukazovali na různé absurdity a vzkazovali jsme lidem, ať se drží. Jenže teď už svět v mnoha ohledech doslova zešílel, a tím nemyslím jen důsledky epidemické situace. Je třeba se tomu postavit, pozitivně, společně. Proto změna na Svět se zbláznil, držme se,“ říká Bernard.

Natáčelo se v průběhu února, ve scéně natáčené v Humpolci si zahráli i samotní zaměstnanci pivovaru. „S Tomášem a Standou jsme si jednoho dne řekli, že do budoucna chceme spolupracovat. Čas nazrál asi po roce, když jsem si na pumpě koupil jejich pivo a chvilku si ho prohlížel. Z tý flašky šla zvláštní velkorysost a gentlemanská elegance. Chtěl jsem tomu přizpůsobit jejich spot,“ popisuje spolupráci Jiří Mádl.

 

Axl

One thought on “Píšou o Bernardovi – REFLEX: Svět se zbláznil… aneb jak pivovar Bernard lehce upravil svůj slogan a vznikl velmi dojemný spot

  1. Jde o hluboce pravdivý, velmi kritický a při tom lidský projev člověka napsaný jako většina článků formou rozhovoru v RFLEXU. Škoda, že takový pohled chybí naším státníkům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Bernard v červenci neukáže svou chloubu. Kino i restaurace otevřou později

Pá Bře 26 , 2021
Nový „přístav“ pro návštěvníky v areálu humpoleckého pivovaru Bernard za 160 milionů korun odkládá start na neurčito. Nové návštěvnické centrum mělo otevřít v červenci, ale vedení nevěří, že by přišlo dost lidí.
Nevydělá si na sebe? Pivovar v Humpolci nevěří, že do července rozmrzne trh paralyzovaný covidem.

You May Like

Témata