Bernard porazil Bernarda

Sdružení přátel piva (SPP) každoročně pořádá soutěž o nejlepší české pivo. Až dosud neexistoval v České republice pivovar, který by si odnesl v soutěži SPP o nejlepší pivo v některé kategorii první i druhou cenu. Historie se nyní přepisuje.

První místo v kategorii nealkoholických piv získal Bernard s čistou hlavou jantar, druhé místo obsadil Bernard s čistou hlavou. Současně s nealko pivem uspěla i další nepasterovaná piva z Rodinného pivovaru BERNARD. Sváteční ležák Bernard s přísadou jemných kvasinek vyhrál nejprestižnější kategorii dvanáctistupňových ležáků, v kategorii tmavých piv získalo Speciální černé pivo Bernard s přísadou jemných kvasinek druhé místo.


 


„Nealko piva se stávají fenoménem doby“ hodnotí výsledek spolumajitel pivovaru Stanislav Bernard a připomíná: „Duble s nealko pivem jsme již letos jednou získali na degustační soutěži při Dočesné v Žatci, je to tedy významné potvrzení oblíbenosti našich čistých hlav.“


 


„V loňském roce v soutěži SPP vyhrál Bernard s čistou hlavou, tehdy úplná novinka. Letos první místo získal Bernard s čistou hlavou jantar, rovněž novinka, která je na trhu teprve od roku 200,.“ konstatuje Tomáš Erlich, předseda Sdružení přátel piva a dodává: „Absolutním vítězem po skončení anketní části napříč všemi kategoriemi se stal Bernard s čistou hlavou, když získal 40,2 procenta hlasů.“ 


 


Rodinný pivovar BERNARD patří k nejrychleji rostoucím pivovarům v České republice. Odhad letošního výstavu nepasterizovaného piva Bernard je 185- 190 tis. hl., což představuje nárůst prodeje 21 procent. V roce 2007 byl výstav pivovaru 156 tis. hl.

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

V roce 2009 už nebude mít Humpolec pohotovost

Pá Lis 21 , 2008
Ke dni 31.prosince 2008 končí v Humpolci městem placená lékařská služba první pomoci. O zrušení víkendové pohotovosti ke konci letošního roku rozhodli tuto středu městští zastupitelé. Svůj podíl na tomto verdiktu má i neochota okolních vesnic přispívat na provoz.

You May Like

Témata