Píšou o Humpolci – channelworld.cz: Obrazem: Roadshow 100Mega přijela i k Tobě do Humpolce

Konec dubna byl u 100Mega Distribution ve znamení další akce pod názvem 100Mega k Tobě. Na těchto nepravidelně pravidelných akcích se setkávají lidé ze 100Megy se svými partnery z řad výrobců i zákazníků. Tentokrát se událost konala v humpoleckém Pivovaru Bernard.

Během odpoledního informativního programu se v prezentacích prostřídali zástupci značek AsusDellEatonEpsonEzvizSeagate a Viewsonic. Návštěvníci setkání se dozvěděli novinky ze světa PC, komponentů, tiskových řešení, monitorů a zobrazovacích zařízení, ale například také zabezpečení domova nebo ochrany sítí.

Setkání partnerů distributora se neslo v duchu piva a novinek ze světa hardwaru a periferií.
Setkání partnerů distributora se neslo v duchu piva a novinek ze světa hardwaru a periferií.

Kromě těchto značek měly svůj prostor také vlastní projekty 100Megy jako třeba HAL3000. Bylo představeno portfolio produktů pro chytrou domácnost XtendLan, řeč přišla také na řešení pro velkoformátové digitální panely a fotovoltaiku, kterým se distributor také věnuje.

Jsme rádi, že se naše roadshow 100Mega k Tobě těší oblibě jak mezi zákazníky, tak mezi dodavateli. Jsou to vždy příjemná setkaní, kde se přibližujeme k našim zákazníkům, a to jak lokálně, tak i lidsky,“ uvedla Jana Čtvrtníčková, event manažerka 100Mega Distribution.

Během akce nechyběla tombola, návštěvníci měli také možnost si prohlédnout pivovar, ochutnávat místní piva nebo si vyzkoušet čepování piva.

Zdroj: 100Mega https://www.channelworld.cz/clanky/obrazem-roadshow-100mega-prijela-i-k-tobe/

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Píšou o Humpolci - .newstream.cz: Na pivo netradičně. Hospoda v Humpolci vypadá jinak než typická česká hospoda

Po Kvě 15 , 2023
Vařilo se v ní pivo, dnes slouží jako pivnice. Architekti v ní zachovali původní klenby z cihel i členitá okna. Industriální minulost podtrhují i měděné detaily.

You May Like

Témata