Počmárejte si Štěrbovou!

37

Proč takový nadpis? Během září jsem absolvovala desítky setkání, potkala a vyslechla mnoho zajímavých lidí, většinou jsme se shodli na prioritách, rozuměli jsme si.

Ale také jsem zaznamenala, že mnohým lidem je téměř jedno, co se v jejich městě děje, kdo bude další čtyři roky rozhodovat o tom, co se pro Humpolec udělá, zda bude město prosperovat nebo zda zůstane všechno při starém. Moc je volby nezajímají.

A protože cítím podporu mnoha lidí a dnes již i zodpovědnost, rozhodla jsem se ke kroku, se kterým jsem zpočátku ani nesouhlasila. Být hodně vidět, třeba i na sloupech pouličního osvětlení, na různých vhodných plochách či výlohách. Cílem je probudit z nezájmu další lidi, aby přišli k volbám a svojí účastí ovlivnili, zda dojde ke změně ve vedení radnice.

Samolepky umísťují po městě mí přátelé, podporovatelé a také je hned po volbách uklidí! Samolepky se lehce strhnou, nic nepoškodí, je na nich použito speciální lepidlo. A klidně si mě počmárejte či vybarvěte, nemám s tím sebemenší problém, vše beru s humorem a nadhledem. Kdo bude chtít, může si mne vyfotit a poslat na Facebook. Důležité je, začít přemýšlet o volbách, o své účasti, o svém hlasu. Je na Vás, koho podpoříte.

Já nabízím více pozornosti k vašim potřebám, více respektu, více vzájemné komunikace a další rozumný rozvoj města.

Alena Štěrbová

převzato z webu:

http://www.nebojmesestarostky.cz

Čtěte dále:   Dva kruhové objezdy letos přibydou na Vysočině u nájezdů na dálnici. Stavba toho humpoleckého už začala

Petr

37 thoughts on “Počmárejte si Štěrbovou!

 1. Lepit reklamní samolepky na soukromé plochy není moc košér. Nevadíte mi, ale nemám rád, když někdo moc tlačí na pilu.

  1. Jak se líbí voličům podoba letáků v poštovních schránkách? Tedy zvolená grafika a fotky všech stran kandidujících, slogany a pod. Který považujete za nejslabší a naopak

   1. Humpoláci letos je to fakt hustý! volební buletýn sociálních demokratů je teda slátanina planých keců plků slibu, jako vzdycky a jako toaletak to pouzit nejde, to ODs má zas plný kalhoty z Ano, nebo spíš ze štěrbový. ktera to bere smrtelně vážně a Kůčovi jde vostře po krku, ta jeho Kukrechtka to je dobry divadlo, jen loutka. Do toho uko ješita Imrich si mysli, ze bude starosta, Janeček tu image vylepsuje. KDU s Karlem hynkem se az bude po vsem pritoci k tomu kdo vyhraje jako vzdycky. Komunisti sice melou furt svoji posledni bitva vzplala, ale vypada to na posledni tazeni narodni fronty pravice. Tak co, koho budem volit?

    1. Nevšiml jsem si, že by volební program ČSSD byl snůškou slibů a keců. Mohl být o něco delší, to ano, ovšem nijak nevybočil z řady ostatních. Ani lidovci ho nemají o mnoho delší

  2. Sterbovy nalepky videt na kandelabrech, kandelabry patri mestu, takze patri nam! Jsou vtipny jako cela Sterbovy kampan. A jak si tady ctu, tak ty nalepky zase po volbach sunda, zkratka dobrej marketing, ona oslovuje lidi, priznejte si ze, ta zenska vi co chce, chce delat pro mesto a pro lidi, pise to jasne, jestli tohle nekdo nechape tak ma iq tykve. My doma ji zvolime protoze tu jina lepsi alternativa jakyhokoliv obcana zkratka neni. Proberte se vidlaci!

    1. Kampaň paní Štěrbové je opravdu na naše poměry a zvyklosti dost agresivní. Že to umí, jí nemůžeme popřít. Však už má tato důchodkyně toho dost za sebou. A za štědré finanční podpory humpoleckých podnikatelů se to kandiduje, že. Oni to ale nedělají z čisté lásky, paní Štěrbová!
     Někoho tato kampaň asi oslovuje, jiné odrazuje. Mně se nelíbí, že paní Štěrbová na svých setkáních vyhlašuje, že žádná jiná pozice než starostka jí nezajímá.
     Také jsem se dozvěděl, že paní Štěrbová nedávno kandidovala na rektora vysoké školy v Jihlavě, kde je prorektorkou, ale nepovedlo se to.
     Tak se mi to jeví, že je jedno jakou židli, hlavně nějakou…

     1. Hehe Karle knihkupce taky podnikateli mluvi z tebe velka zavist a zloba, smiř se konecne s tim, ze ODS jde definitivne do prdele, a zaplat za to Buh!

  1. nas starosta řiká že město má skrytě deficitní rozpočet, v realu to ale znamena, ze hospodari se ztratou a tuneluje fond bydleni. Prisel ze skolstvi, tak mu to prijde uplne normalni. Kdyby to delal doma, tak ma na krku bernak nebo exekutora

   1. Muzete mi konecne vysvetlit, jak starosta sam ridi mesto a rozhoduje o rozpoctu? To, ze pi.Sterbova tady napada vse, co se do dnes v Humpolci udelalo a par jednodussich obcanu na to slysi, neznamena, ze s jejim prichodem se jim bude darit lepe. O to se musi postarat predevsim sami. Kdyby si naopak zjistili, kdo v ANO stoji za jeji nominaci a plati jeji aktivity, byli by asi znacne prekvapeni. Navic tato pani do dnes v Humpolci nijak neangazovala a ted ma plna usta propagacnich reci?

    1. Tak kdo stojí za její nominací a platí tu kampaň ? To by opravdu mnoho lidí zajímalo. Tak sem s tím, když to vše víte.

    2. Vysvetleni je proste – za kampani pani Sterbove stoji nejen jeji velci priznivci a podporovatele – rada cestnych a pracovitych humpoleckych obcanu ze vsech sfer, kteri chteji zmenu, a samozrejme i politicke hnuti ANO 2011.
     Pani Sterbova v zadnem pripade nikoho a nic nenapada – staci kdyz se laskave zactete do jejich komentaru na strankach http://www.nebojmesestarostky.cz.
     Ucastnici setkani s pani Sterbovou mohou jeji zajem o spravu veci verejnych pouze potvrdit. Takze za vasimi slovy je evidentne strach a bleda zavist. Nebojte se – starostky! 🙂

     1. Nic proti paní Štěrbové jako člověku, ovšem politický přesun je u ní největší ze všech ostatních lídrů, sice to vysvětlila, ale pořád kandidovala za tři strany i když možná jako nečlen..
      KDS se spojila později s ODS, Unie svobody se odtrhla od ODS, byl to tehdy velmi nadějný politický subjekt,možná i z toho důvodu byla náměstkyní ministryně školství Buzkové.
      Nyní je hitem ANO, kterému v Humpolci dala tvář a posbírala přeběhlé z SNKED býv. místostarosty Brzoně.

      Její schopnosti a vědomosti si hodnotit netroufám, to musí ukázat čas. Ale lídryně Bartáková nikdy dres nepřevlékla, kandidovala za ČSSD, pan Mácha je poctivej lidovec, Chánová komunistka, Kukrechtová u ODS, Brdečka kope za TOP09, i když partaj poškodil Drábek a jiní její fanfuláci.

      Takže tři strany je prostě moc. To by si měl voůoč také zvážit.

     2. ANO! Chytrý volič je uvážlivý, zajímá se a proto mu zákonitě jako nejlepší volba vyjde magistra Štěrbová 🙂
      A propous, víte že mezi podporovateli a příznivci paní Štěrbové je celá řada občanů, kteří dříve volili ČSSD, ODS, TOP09 i SNDK. Chybí mezi nimy pouze komunisté.
      Chcete snad tyto myslící voliče, kteří se rozhodli volit ANO právě kvůli osobě paní Štěrbové znevažovat pro jejich rozhodnutí na které mají nezadatelné právo?

     3. UFF! Jsem si oddychl! Ještě že nemám dilema a nemusím volit v Humpolci. Asi by mne pak někdo zařadil mezi „blbé“ voliče. A také jsem neuvážlivý a zákonitě mi paní Štěrbová nevychází jako nejlepší volba. Herdec jestli já nakonec nejsem dokonce komunista…

      frrrr

 2. šmankote tak to by snad už stačilo. . . . . píšete pod článkem převzato z webu, kdo to pořád přebírá a proč pořád jen a jen paní Štěrbovou? Ona, jako osoba, mi až do volební kampaně vůbec ale vůbec nevadila, ale jak někdo přede mnou píše, čeho je moc, toho je příliš. Vždyť to je pořád dokola toto. . . . .

  1. Milý anonyme, články jsou zveřejňovány, jelikož se týkají aktuálního předvolebního období v Humpolci, nevím o žádných jiných kandidátech resp. neznám jiné webové stránky, kde by nás kandidáti informovali o nějakém dění. A jelikož vždy vznikne pod článkem zajímavá (někdy méně zajímavá) diskuze za pomocí komentářů, tak pro mě je to důvod ke zveřejnění. Pokud Vám to vadí, nikdo nikoho nenutí cokoliv číst a za druhé pokud sepíšete nějaký zajímavý autorský článek, rádi Vám ho též zveřejníme, zašlete nám ho na náš redakční e-mail: redakce@humpolak.cz . Samozřejmě můžete zaslat nejen autorský článek, ale i náměty na článek či nám zaslat zajímavé informace ke zveřejnění, pokud nebudou urážlivé, budou něčím podložené apod., tak není opět problém zveřejnit. A tak učinit může kdokoliv, každopádně zveřejnění článků paní Štěrbové je čistě má aktivita, nikoliv její, a to z důvodu viz výše. Snad jste to pochopil/a a pokud ne, i tak přeji pěkný den 🙂 xx22

 3. Hezký den Vám všem přeji. Občas zajdu na tento internetový portál, abych zjistil, co se nám ve městě děje. Vždy bez velkého překvapení zjistím, že krom toho, že jsme město pro byznys (na což mám svůj názor), tak jsme také město s největším počtem hrdinů. Mám na mysli drtivou většinu všech komentářů bez podpisu. Vůbec mě to neudivuje. Byli jste tak vychováni a jsou to Vaše povahy. Pokud jde o paní Štěrbovou, tak kdykoli jedu okolo čerpací stanice Benzina, tak není možné přehlédnout dva bannery. Na jednom je paní Štěrbová a na druhém párek v rohlíku. Já tedy zodpovědně dávám přednost párku v rohlíku , to je pro mě jistota. Milan David

  1. A ještě lepší je kašpárek v rohlíku. Pokud možno můj a nemusí to být ani rohlík.
   Krásný den.

  2. Anonymita je typickým průvodním jevem internetu a nechápu ty tendence chtít za každou cenu vědět, jaká osoba se skrývá za nějakým názorem v jakési diskuzi. Nehledě na to, že pokud se někdo pod svým výplodem podepíše jako Milan David, kde vezmu tu jistotu, že je to skutečně Milan David a ne Franta Konopásek? Anebo pokud někdo pojmenovaný jako Pepa Malimánek o mně napíše, že jsem totální kráva, půjdu si snad zjišťovat, kdo to je a kde bydlí a případně mu na oplátku napíšu na vrata: Pepa je vůl? K čemu je mi taková informace o jménu, když dotyčný může žít třeba stovky kilometrů daleko a jen se mu tak chtělo zaplkat pod jakýmsi tématem? Anebo fakt někdo touží po tom vědět, že úplně odlišný pohled na věc než on má zrovna jeho soused?

   Ohledně poznámky “Byli jste tak vychováni a jsou to vaše povahy“ bych se ráda autora zeptala, kde – kdo – a jak jinak vychovával jeho, že se cítí tak nadřazen ostatním. Pokud si dobře pamatuju, žil a vyrůstal v Humpolci, a když pominu jeho rodiče, kteří ho jistojistě vychovávali ke statečnosti, víceméně své dětství a mládí trávil v totalitním režimu a ve školských institutech té doby. Čím je tedy tak diametrálně jiný než skupina těch, kam zařadil všechny ostatní?

   Co se týká paní Štěrbové, ať už ji budu či nebudu volit, její kampaň mě baví. Baví mě koukat se na to, když se jednou za čas zviditelní nějaká žena (a úspěšně), jak to pánům tvorstva drásá nervovou soustavu. Není nad to udělat pár piv, počmárat nebo vystřihnout obličej paní Štěrbové, a pak to zajíst párkem v rohlíku, což? No ano, Milane, Češi mají opravdu rádi své jistoty, aneb jak říkáte: byli k tomu vychováni.

     1. Jitrnice jako Pardubice, Pepa jako Pavel, vždyť to jsou detaily… No a pak si tu chcete hrát “ na jména“ 🙂

     2. Já v tom mám jasno, dělám výjimku a volím pracanta sedláka Tomáše Křišťana! Je to Humpolák každým coulem a zastání v Senátu je potřeba! Příživa Štěch přijel černou limuzínou do Valea a sociálně demagogicky oblboval dělnickou třídu a sliboval jí bonusy – socany od válu!

     3. Štěcha ne! Proboha toho už ne! Už pred léty byla chyba, že „porazil“ pana Bernarda tak doufam, že jeho potulování se senátem bude brzo u konce. Ten člověk je mi politicky i fyzicky hnusnej. Něco jako Paroubek, Špidla, Gross, ježiš nemají oni to česani už nejak daný??? 🙂 🙂

     4. Take jsem pro pana Kristana. Uz jenom to ze udrzel rodny statek z r. 1620 a jeho rodina zde opet hospodari. To jsou hodnoty na, ktere se posledni dobou zase zapomina.

  3. Jirko, take ti preju hezky den, jen nechapu, proc sis dal prezdivku Milan David?! Mas to zapotrebi? Že by ses mu chtel pomstit za ty svitivy smerovky, nebo si naopak u nej udelat voko? Nechapu 🙂

   1. To že tam před 6 lety neprošel Bernard je snad rozhodnutím voličů.

    A Křišťana ani vlastní strana nechtěla nominovat, asi mu moc nevěří.

    1. To ze neprosel pivovarnik je jen diky tomu, ze volebni pravo maji -bohuzel i socialni „inteligenti“ s IQ pod 100, kteri se zcela naivne domnivaji, ze se jich vypocitava slibotechna Stech zastane. NEZASTANE, jen vas mili proletari vyuziva ku svemu prospechu. Takze kluci a holky hlavu do hrsti a volte Kristana!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Lenka Filipová CONCERTINO 2014

Pá Říj 3 , 2014
Koncert Lenky Filipové a hostů CONCERTINO 2014. KLÁŠTER ŽELIV – kostel Narození Panny Marie. 10.10.2014 v 19:30 Čtěte dále:   Bývalou Jednotu v Hněvkovicích využijí děti. Budovu koupilo město

You May Like

Témata