Pojďte v zimě na ryby

4

Pro rybáře i nerybáře, příznivce zimy, nabízíme možnost zimního rybolovu na rybníku Výtažník v Humpolci.

MO ČRS Humpolec nabízí všem příznivcům možnost zimního rybolovu na rybníku Výtažník v areálu rybárny na adrese Dvorská 271 v Humpolci. Chytá se pstruh, okoun, siven, maréna.


Chytá se za každého počasí, různými způsoby lovu, podle rybářského řádu, na základě udělené  výjimky možnost lovu na dírkách.


Doba lovu: od prosince 2010 do 15. dubna 2011, pátek-sobota-neděle od 8:00 do 16:00 hodin.


Bližší informace o rybolovu vám sdělí obsluha přímo na místě, případně je naleznete na vývěskách MO nebo na internetových stránkách www.gymhu.cz/crs


Kontaktní osoba: Jaroslav Volavka, tel. 606 193 153

Čtěte dále:   Lidé se stejnou krevní skupinou. Náměstí v Humpolci rozduněly historické skvosty

myska

4 thoughts on “Pojďte v zimě na ryby

  1. no asi je to dobrá zábava, ale psali v novinách, že je to zakázané a že takto nesmí lovit. tak jak to vlastně je ? já jen aby to nenapadli ochránci zvířat.

    1. Normálně je to zakázané a normálně se na dírkách chytat nesmí. Ale stát každý rok uděluje několik vyjímek, jejichž vlastníci mohou lov na dírkách provozovat a nabízet. A myslím že ČRS Humpolec tuto vyjímků má. Alespoň je to zmíněno v článku.

      Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Celníci zadrželi na silnici nezdaněný alkohol

Po Pro 13 , 2010
Humpolec – Více než osm set litrů nezdaněných lihovin zajistili ve středu ráno jihlavští celníci nedaleko Humpolce. Čtěte dále:   Lidé se stejnou krevní skupinou. Náměstí v Humpolci rozduněly historické skvosty

You May Like

Témata