LET´S GO WEST

36

Navštivte Divoký západ – tak by mohla znít turistická pozvánka do Humpolce. Scéna krvavé šarvátky jak z westernu se odehrála v pátek 14.března v těsné blízkosti služebny České policie.

Starosta Humpolce Jiří Kučera neskrýval rozhořčení a konstatoval, že tato politováníhodná událost se odehrála v sousedství policie. „Pokud policisté nedokáží zabránit těmto šarvátkám, je to špatné,“ poznamenal starosta a dodal, že se již uskutečnilo několik jednání o posílení mužů zákona v humpoleckých ulicích. „Ovšem výsledek není, jak si představujeme.“


 


Co se vlastně onu páteční noc odehrálo? Šarvátka vznikla mezi rómskými spoluobčany, kteří se spolu nedokázali normálně domluvit, a tak přišly na řadu nože a mačety. Rómové pochází ze Slovenska a v Humpolci pracují legálně u několika firem. Ten večer se bavili a pili alkohol v baru U Jeffa, kde již docházelo k prvním osobním atakům. Výtržníky se podařilo obsluze baru dostat ven, kde se do sebe skupina několika lidí pustila a napadala se vzájemně se zbraněmi v ruce. Výsledkem bylo poranění několika osob, dvě osoby byli dokonce hospitalizovány v nemocnici.


Na bar U Jeffa si poslední dobou stěžuje stále více humpoleckých občanů. Zařízení navštěvuje řada lidí ze zahraničí, kteří v Humpolci pracují, a v okolí „kulturního stánku“ způsobují nadměrný hluk, který občany ruší v nočním spánku. Včera se mělo uskutečnit jednání velitele humpolecké policie a starosty města, na kterém se mělo rozhodnout, co bude dál s barem a jeho nočním životem. Necháme se překvapit…


(Zdroj: Pelhřimovský deník)

Čtěte dále:   Zachraň planetu. V humpolecké Stromovce ochránili ježka i zajíčka

myska

36 thoughts on “LET´S GO WEST

 1. Ano, ale stejným způsobem může být rozhořčena policie, že Město nedokáže zabránit provozování podniků, ve kterých se dlouhodobě dějí takové nepravosti a tím eliminovat riziko, že se podobná věc bude odehrávat i v budoucnu.

  1. Podle mě se v podniku snad „nepravosti“ nedějí.. tedy alespoň v tomto smyslu, normální podnikatelská činnost dle mého mínění.. Protože to je o chování lidí a ne o podniku!Slušní lidé se chovají slušně a neslušní tak jak je uvedeno v článku!
   Je to prostě tak, že se tu zvýšil počet obyvatel jiné národnosti a to především z východu a je to tak ať už se nám to líbí a nebo nelíbí.
   A mě se to vážně nelíbí protože tu krev jsem tam viděl a příjemné myšlenky a pocit bezpečí to ve mě rozhodně nevyvolávalo!
   Tomu by se město mělo věnovat… těmto lidem a né zabraňování provozování podniků!

   Díky za článek doufám, že neujde pozornosti a slušné diskusi!
   honza

   1. Taky mi to přijde na hlavu postavený. Za to přece podnik snad nemůže. A nechat ho zavřít, nebo nějak jinak sankcionovat, se může zdát jako jednoduché a rychlé řešení, ale ….

    Ale IMHO není. Prostě se posunou jinam, do jiného podniku a budou dělat bordel před ním. To jako postupně zavřem všechny zábavní podniky?! A nakonec by jsme mohli také vyhlásit zákaz vycházení po 18 hodině, že?! 🙁

    Tady je třeba zkusit najít nějaké účiné řešení. Vím že to není lehké, ale sankcionování, či uzavírání Jeffa situaci rozhodně nevyřeší.

    1. Nejhorší na tom co se stalo je to, že slušní cikáni (ano cikáni, oni se za to oslovení nestydí a nezlobí) kteří tu žijí a pracují deset let dostali nakládačku od Rómů co tu dělají bordel v posledních měsících. A to jen proto že si je dovolili umravnit aby nedělali svým chováním ostudu. Kdo zná bratry Čonkovi tak ví o čem mluvím.

 2. V Humpolci prostě začíná být obrovský problém s nepřizpůsobivými občany. Tohle zde nikdy nebylo: mačety, nože, loupežné přepadení. Člověk už se o víkendu večer bojí vycházet ven. Posílit hlídky policie by to rozhodně chtělo.

  1. město zvažuje v budoucnu nesmyslný bazén s horentním rozpočtem a bojí se jít do otázky městské policie…myslím si,že čas už nazrál,aby se do této instituce investovalo…pokud zde firmy zaměstnávají jiné menšinové národnosti,je nutno bezpečnost hlídat…
   studie bazénu nás letos stojí v rozpočtu 2 miliony….pro informaci…
   ta myšlenka bazénu je hodně důležitá,k doktorům se bude jezdit 20kilometrů,tak do bazénu můžeme dojet taky tam…
   ale bezpečnost musíme mít tady…

   1. Zkuste si zjistit jak úspěšne funguje městská policie v jiných městech a kolik ta legrace stojí a nakolik je efektivní.
    Neví proč suplovat práci policie a platit to vše s již tak napjatého rozpočtu .
    Pokud si nejsou schopni ohlídat ani nejbližší okolí a některé
    jedince ani přítomnost služebny neodradí je to smutné .

  1. Nic takového jsem neslyšel. Ale znáte to, sedne si pár chytrých lidí do hospody a najednou kaluže rybník.

 3. Důležitá informace!!! Od 21.3 do 25.3 mohou humpolečtí občané bezpečně vyjít i večer do ulic, protože cca 99% externích pracovníků Valea odjíždí oslavit velikonoce.
  Kéž by bylo takových dnů více!!!

  1. A až přijedou,buďme na ně ještě hodnější a přivítejme je např.: tím,že přemalujeme cedule HUMPOLEC na CHÁNOV II.To by bylo stylové,ne?
   O mém přesvědčení,si každý smíte myslet své,ale zastávám názor,co se zde párkrát objevil,že když se tu už usadili občané snědé pleti („pracovníci VALEA“ atd.)tak už odsud neodtáhnou.
   Zbývá nám jediná možnost:doufat že odsud vypadnou a vzpomínat na kdysi krásné město Humpolec.

 4. Zajímalo by mně,kdyby se cikáni párkrát porvali např. u Karamby,jestli by se také pan starosta sešel s velitelem humpolecké policie a jednal by co bude dál s tímto podnikem?

   1. Ale ano.Věřím,že by nepřijela jen Felicie se směšným nápisem „Pomáhat a chránit“ ale i ostřejší hoši, a ti by si s problémovou náplavou v našem městě uměli poradit.

 5. Odpověď přece znáš….Karamba zůstane …..je to v rodině a ta výhodná koupě od města…objekt bývalé sauny Loskot koupil za necelých 30000 Kč (slovy necelých třicet tisíc korun)

  1. O tu „bývalou saunu “ jste se mohl přihlásit také a za stejných podmínek ,ale on nikdo jiný neměl zájem.Prvně si zjistěte podrobnosti a potom teprve vznášejte pochybnosti.

 6. A teď ještě ta “ krádež “ plazmy ve fitku. Uvažujte logicky! Telku a peníze ,ale proč ty doplňky a krémy,o které se Loskot tahal už s předchozím provozovatelem fitcentra? A navíc ta plazma patřila úpně jiné firmě,že by pojistný povod?

  1. Proč neuvedete které firmě patřila plazm. televize? Když něco načnu , tak to taky dotáhnu do konce.Rád bych se to dozvěděl a to z jednoho prostého důvodu.I mě by se líbila a pokud je v městě firma,nebo osoba, která jí je jen tak zavěsí na zeď nemělo by to chybu. Jsem další zájemce.Myslím, že je to blábol i když pravdivý by neměl chybu.

   1. Bohužel nejste syn paní ředitelky Loskotové,takže žádná plazma! Z toho vyplývá,že jiná firma jen tak na zeď plazmu nezavěsí.

  2. Také mi to přijde přinejmenším podivné! Navíc, Lukáš Loskot má nejraději snadno vydělané peníze, proto běžně účtuje položky navíc.

  3. Blábol???………tvrdá realita: http://www.hilcd.cz. na gynekologii v Humpolci je taky LCD přímo v čekárně se vstupem z ulice tak proč ji nevzali tam a k tomu zrovna ten den byla přes noc u Karamby otevřená garáž,která bývá jindy zamčená……………. to fakt,ale vypadá na pojistný podvod nebo ne?

 7. A co takhle se porozhlédnout v doupěti na schodech, kde uvidíte humpoleckou mládež úkolově pracovat pro pana majitele. Víte proč? Dám Vám vybrat. Dluh, drogy,nebo dluh za drogy?Myslím, že patří k velmi chytrým podnikatelům, aspoň je naučí, že zadarmo ani kuře nehrabe.

   1. „rybyčky“ ??????!!!???? :o)))))) tímto se nám opět krásně odhalila úroveň a inteligence přispěvatelů …

    1. Ta tvoje inteligence končí docela na krátké trati. Nauč se raději aspoň základy češtiny . Ani se nedivím , že máš příspěvky do diskuze samou závist.
     Trošku se nad sebou zamysli .

 8. Jak tady ctu ty prispevky, tak nevidim problem u novych pristehovalcu, ale u tech degenerovanych domorodcu. Horsi to byt nemuze, naopak, moznym krizenim je mozne zabranit dalsi degeneraci. Takova prehlidka zavistivych socek, se jen tak nevidi. Osobne by to ale tem pomlouvanym osobam nikdo do oci nerekl, veskere hrdinstvi konci u anonymniho netu. Psi stekaji a karavana tahne dal ….

  1. Tak tohle bych celkem podepsal. Kdyz tu ty diskuse ctu, zacinam se stydet, ze jsem ze stejneho mesta.

   1. Slovo socka považuji za odporné a nevhodné.je smutné,že ho používají všichni jako nadávku…ale kdo je to vlastně???budme pokorní,nikdo neví jak a kdy se ocitne v nouzi…slovo socka používejme s rozvahou nebo vůbec…zavání to jako kdysi kulak

  2. Souhlas. Bohužel znám dost lidí, kterým se právě tohle natolik příčí, že sem odmítají napsat řádek, a přitom by, narozdíl od výše nepodepsaných inteligentů, jistě přispěli spíš diskutovatelným názorem, než vyléváním žluči….

 9. Netiketa je jakási pomyslná sbírka pravidel a zásad, která by se měla dodržovat v internetovém světě. Slovo netiketa je odvozeno z anglického net (= síť; častá zkratka pro internet) a slova etiketa. Mnoho lidí si myslí, že při vstupu do internetového světa mají naprostou anonymitu. Což je velký omyl téměř vždycky se dá pomocí různých metod internetový uživatel vystopovat. Většina uživatelů si to neuvědomuje, takže permanentně vstupuje do nebezpečí tím, že v diskuzích ostatní uživatele urážejí, vysmívají se jim nebo se o nich vyjadřují vulgárně.

  Z deseti zásad netikety vyjímám některé body, kterými by se někteří diskutující na Humpolákovi mohli začít řídit:

  1) Nezapomínejte, že na druhém konci jsou lidé a ne počítač. To, co napíšete do počítače, byste možná dotyčnému nikdy neřekli do očí.
  2) Dodržujte obvyklá pravidla slušnosti normálního života. Co je nevhodné v obvyklém životě, je samozřejmě nevhodné i na internetu.
  3) I když píšete bez diakritiky, snažte se používat správný pravopis. Nebuďte grobián, nezveřejňujte nepravdivé, nebo i pravdivé, ale choulostivé informace.
  4) Odpouštějte ostatním chyby. I vy je děláte. Nevysmívejte se jim a nenadávejte za ně.

  Ostatní pravidla si lze přečíst na Wikipedii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Škaredá středa v Pelhřimově

Út Bře 18 , 2008
Kolik slečen z pelhřimovské Obchodní akademie se nacpe do terénního vozu TOYOTA Land Cruiser? Čtěte dále:   Zachraň planetu. V humpolecké Stromovce ochránili ježka i zajíčka

You May Like

Témata