Policejní honička v Havlíčkově Brodě. Mladý řidič v BMW ujížděl hlídce

4

Dvacetiletý muž bez řidičského oprávnění se snažil ujet policejní hlídce v Havlíčkově Brodě. Daleko nedojel.

Policisté se osobní auto BMW snažili zastavit ve středu 19. června v Masarykově ulici krátce po druhé hodině v noci. „Řidič pokynů k zastavení nerespektoval a pokračoval v jízdě směrem na Humpolec,“ komentovala policejní mluvčí Michaela Lébrová.

Hlídka se za vozem ihned rozjela. „Řidič následně zastavil na ulici U Panských. Policisté zjistili, že řidičem je dvacetiletý muž, který nemá řidičské oprávnění,“ pokračovala mluvčí.

V jízdě tak muž dál pokračovat nemohl. „Je podezřelý z přestupků na úseku dopravy, ze kterých se bude zodpovídat před příslušným správním orgánem,“ uzavřela Michaela Lébrová.

Axl

4 thoughts on “Policejní honička v Havlíčkově Brodě. Mladý řidič v BMW ujížděl hlídce

 1. Chci se zeptat příslušníků PČR, kteří to tu monitorují, zda je normální potkat na veřejné komunikaci psychopata jedoucího desítky metrů jen po zadním kole motocyklu? Frajer měl na přilbě ještě kameru, aby si natočil jaká je hvězda. Tento týden silnice Jiřická. Pomáhat a chránit, že?

  1. Ač mám k PČR velmi daleko, pokusím se Vám odpovědět: je to zhruba stejně tak „normální“ a pravděpodobné, jako to, že ve stejném úseku potkáte někoho, kdo jede více než 200kmh/h, nebo jede s vozidlem s fatální závadou (prasklé vedení brzd, roztržená pneu, rozsypané řízení), případně je pod vlivem alkoholu, nebo sjetý od nějaké jiné ňaminy, má akutní zdravotní problém, případně je nacpaný léky snižujícími pozornost a tlumícími reakce.
   Určitě existují i další důvody, které mě na první dobrou nenapadnou a které jasně zakládají na tom, že dotyčného (-ou) v provozu potkat nechcete.
   Přesto se to děje a dít bude.
   Jak přesně by tomu PČRka měla bránit prosím?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Píšou o Humpolci: Do muzea za neandertálcem

Pá Čvn 21 , 2024
Velkým lákadlem Humpolce je Muzeum Dr. Aleše Hrdličky. Nedávno obnovená expozice věnovaná výzkumům rodáka a světově uznávaného antropologa nabídne o prázdninách zábavu dětem.

You May Like

Témata