Policisté objasnili vloupání do objektů v Humpolci

2

Šetřením havlíčkobrodských policistů se podařilo dopadnout trojici mladíků ve věku 22, 23 a 25 let z Havlíčkobrodska. Ti mají na svědomí vloupání do různých objektů na Havlíčkobrodsku a v Humpolci.

Za období od konce  prosince loňského roku do počátku června letošního roku se společně  i samostatným jednáním vloupali do stavební buňky v obci Šmolovy, bývalého areálu kasáren Čechovka, dvou skladů v oploceném areálu firem na Jihlavské a Průmyslové ulici, kanceláří  v objektu bývalého letiště a na Jihlavské ulici  v Havlíčkově Brodě.


 


Dále se mladíci vloupali do dvou objektů různých společností v Humpolci. V objektech odcizili zejména notebooky, mobilní telefony, LCD monitory, finanční hotovost, měděné elektrické kabely,  pracovní nářadí a nástroje a další věci. V jednom případě také osobní automobil a malý závodní motocykl.


 


Počátkem června jeden z mladíků postupně odcizil měděné propojky mezi kolejemi a návěstidly a to na železniční trati mezi železničními stanicemi Světlá nad Sázavou a Golčův Jeníkov. Svým jednáním způsobili poškozeným škodu v celkové výši nejméně 795.000 Kč.


Policejní komisař zahájil trestní stíhání všech jmenovaných pro trestný čin krádež. Třiadvacetiletý mladík, který byl již za obdobný trestný čin v loňském roce potrestán,  je dále  trestně stíhán i pro trestný čin poškozování cizí věci.


 


(Zdroj: http://www.mvcr.cz/)

Čtěte dále:   Nehoda na D1 u Humpolce: srazily se dva kamiony, místo je průjezdné

myska

2 thoughts on “Policisté objasnili vloupání do objektů v Humpolci

  1. Dobrá práce, ale určitě si odseděj nejvýše půl roku a vše jim bude smazáno. Navíc to budou dělat dál.Měli by je rovnou popravit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Program 18. Festivalu rekordů a kuriozit v Pelhřimově

Pá Čvn 13 , 2008
Ve dnech 13. – 14. června 2008 se koná 18. ročník největšího festivalu rekordů a kuriozit v Evropě, kde budou k vidění opět netradiční kousky. Čtěte dále:   Policisté na Vysočině zadrželi téměř 500 migrantů. Hlavně na D1 a osmatřicítce

You May Like

Témata