Policisté pátrají po třináctileté dívce z Humpolecka, může být i na Brodsku

3

Celostátní pátrání vyhlásili policisté po třináctileté dívce. Odešla ze zařízení pro mládež v Senožatech na Pelhřimovsku.

Dívku naposledy viděli v pondělí odpoledne v zařízení pro mládež v Senožatech, kde má být umístěna. „Dívka odešla neznámo kam, do zařízení se nevrátila a do současné doby o sobě nepodala žádnou zprávu a není kontaktní,“ informovala policejní mluvčí Michaela Lébrová.

Pohřešovaná dívka je vysoká přibližně 165 centimetrů, štíhlé postavy. Má středně dlouhé tmavé vlasy, tmavé oči. „V době odchodu na sobě měla černou maxi mikinu s bílým potiskem, tmavé tepláky a sportovní obuv,“ doplnila mluvčí.

Po dívce vyhlásili policisté celostátní pátrání. Pohybovat se může na Humpolecku, Pelhřimovsku nebo Havlíčkobrodsku, kde má osobní vazby.

Informace o tom, kde dívka je nebo by mohla být, mají lidé zavolat na tísňovou linku 158.

Čtěte dále:   Náklaďák srazil v Humpolci chodkyni. K nehodě vzlétl vrtulník

Axl

3 thoughts on “Policisté pátrají po třináctileté dívce z Humpolecka, může být i na Brodsku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Pečená krkovička na rozmarýnu s haluškami s kapustou (rozuměj se zelím)

Pá Led 26 , 2024
U nás v Čechách je velice oblíbené jídlo strapačky se zelím. To je vynikající jídlo a pokud jste masožravec, přidáte si do něj třeba kousky uzeného masa. Při návštěvě rodičů mojí manželky nám ale jednou manželky maminka připravila slovenskou klasickou variantu. To se halušky podávají se zelím a s pečenou […]

You May Like

Témata