Pozvánka na přednášku

Ve čtvrtek 27. listopadu 2008 v 17:00 hod. se v Humpolci (Restaurace Na Plovárně – vedle koupaliště Žabák) uskuteční přednáška pořádaná Mistrem tradičního Reiki, psychoenergetikem a léčitelem (Bio-auditorem) Václavem Vítem.

Na programu bude problematika fyzického a duševního zdraví, jak si rychle a účinně pomoci sami sobě i druhým, o léčitelství, diagnostice, reflexní terapii, souvislostech, prvcích a vitamínech, co je Su-Jok + mnoho nového z této oblasti.


V druhé části přednášky se podíváme na věci týkající se Reiki – původ, co je a není Reiki, jak se pracuje pomocí Reiki. Dále informace o geopatogenních, patogenních zónách – jak je odklonit, o čakrách, o kineziologii, pozitivním myšlení, o smyslu života, o meditacích a dalších užitečných informací.


                                                  


Vstupné dobrovolné.

Vy i Vaši přátelé jste srdečně zváni

Čtěte dále:   RYBÁŘSKÉ ZÁVODY O STOKILOVÉ PRASE

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Sportovní zařízení jsou ve ztrátě

Čt Lis 13 , 2008
Způsob letošního léta byl poněkud nešťastný. Špatné počasí ovlivnilo tržby humpoleckého koupaliště Žabák tak, že se provozovatelé dostali do finančních problémů. Čtěte dále:   Silničáři už zahájili zimní údržbu, zatím kontrolují hlavně mosty. Často namrzá ten na 76. kilometru dálnice D1 u Humpolce

You May Like

Témata