Při nehodě zemřeli dva lidé, další dva jsou zranění

4

Dva lidé ve věku 23 a 28 let zemřeli při sobotní nehodě osobního auta mezi obcemi Kejžlice a Dolní Město na Havlíčkobrodsku

Další dva lidé utrpěli těžká zranění, byl to třiatřicetiletý řidič a malé dítě, uvedla mluvčí krajské policie Dana Čírtková. Vůz dostal v zatáčce smyk.

Auto Škoda Octavia havarovalo kolem 10.30 na silnici II/347. V levotočivé zatáčce dostalo smyk, sjelo do pravého příkopu a bočně narazilo do stromu. Při nehodě zemřeli spolujezdci, muž a žena.

Okolnosti neštěstí policie vyšetřuje. Záchranáři byli na místě se dvěma vrtulníky. Po nehodě byla silnice průjezdná kyvadlově.

zdroj: https://www.irozhlas.cz/

Čtěte dále:   D1 na Prahu před Humpolcem stojí

Petr

4 thoughts on “Při nehodě zemřeli dva lidé, další dva jsou zranění

  1. znáte někdo podrobnosti,jak to bylo? Vždyť tam není tak nebezpečná zatáčka,aby auto muselo dostat smyk?!

      1. Řidič měl sebrané papíry a byl v podmínce. Mimo to celou noc chlastal a v době nehody měl v sobě 1,8 promile ! Protože provozoval hospodu a došlo mu pivo, tak byl v Humpolci pro sudy, které vezl v kufru bez jakéhokoli upevnění. Při stopadesátikilometrové rychlosti, kterou se řítil zpět domů je to smrtící zbraň. Zabil manželku a kamaráda a zmrzačil vlastní dítě ! Štěstí, že nejel nikdo proti – to by bylo mrtvých mnohem více.

  2. No už zemřel i řidič, prý vezl sudy piva do hospody a taková bomba v kufru udělá při nárazu své. Je to smutné, ale proč tedy vezl i ženu s dítětem když šlo o cestu na otočku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

O nejhezčí velikonoční kraslici II.

Po Dub 15 , 2019
Pondělí 15.04.2019 – Pátek 26.04.2019 Čtěte dále:   Bezpečně do školy

You May Like

Témata