Z deníku policie

1

Co se odehrálo v prvních dnech prázdninového měsíce?

Neznámý zloděj se vydal o posledním červnovém víkendu na terasu restaurace Kalich v Humpolci. V místě spatřil dva velké slunečníky, které odcizil. Majitelům restaurace vznikla škoda okolo šestnácti tisíc korun. Policie po pachateli usilovně pátrá.


Do dvou vozů se v Humpolci vloupal neznámý lapka, který přišel pro autorádia. První vozidlo bylo zaparkované v ulici Na Závodí a kromě rádia z něj zmizely i reproduktory a osobní věci v hodnotě 6 tisíc korun. Druhý vůz si zloděj vyhlédl na parkovišti u autobusového nádraží.


 


Majitel automobilu Kia nahlásil na humpolecké obvodní oddělení poškození svého vozu. To měl zaparkované u obchodního domu Lidl v ulici Hálkova. Zatím nezjištěný řidič do zaparkovaného auta naboural a z místa nehody poté ujel. Způsobil tak celkovou škodu dvacet tisíc korun.


 


Rovněž před obchodním domem Lidl zaparkovala řidička, která zapomněla zamknout své auto. Toho využil neznámý zloděj a během nakupování ženě z vozu odcizil nejenom kabelku s osobními doklady, ale i mobilní telefon a platební kartu. Ženě tak vznikla škoda minimálně přes tři tisíce korun.


 


Na recepci internátu České zemědělské akademie v Humpolci požadoval muž po recepčním rozměnění peněz. Ten vyndal pokladnu a z ní peněženku. To postačilo neznámému pachateli, aby recepčnímu vytrhl peněženku z ruky. Odcizeno bylo 2700 korun. Po pachateli pátrají humpolečtí policisté.


 


——————————————————————————————-


 


V sobotu 28.6. odpoledne na křižovatce u pelhřimovského „věžáku“ havaroval známý český sexuolog dr. Petr Weiss. PŘI NEHODĚ UTEKL Z AUTA DOKTORA WEISSE VYPLAŠENÝ KOCOUR BONIFÁC. Vzhledem k tomu, že kočky dokáží při cestě ke svému domovu překonat deseti i stokilometrové vzdálenosti, oslovujeme tímto i humpolecké občany, aby případně byli nápomocni shledání kocourka se smutným majitelem.


Pokud byste Bonifáce našli anebo i jen zahlédli, zavolejte (nebo napište SMS) do redakce i-vysočina na číslo:


777 777 078


KOCOUR BONIFÁC JE MOUROVATÝ A NA KRKU MÁ BÍLÝ ANTIPARAZITÁRNÍ OBOJEK. SLYŠÍ NA SVOJE JMÉNO.(Zdroj: Pelhřimovský deník, i-vysocina)

myska

One thought on “Z deníku policie

  1. Na začátku tohoto týdne byla vykradena novostavba rodinného domu v Cípku. Zmizel plynový kotel. Zloděj si dal práci a vypustil vodu z okruhu, aby zařízení odmontoval.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Mistrovství ČR ve všestrannosti o víkendu v Humpolci

St Čvc 9 , 2008
O víkendu 11. – 13. července ovládnou Humpolec jezdecké závody. Své síly změří s nejlepšími jezdci České republiky i reprezentanti humpoleckého klubu. Startovat budou i zahraniční jezdci.

You May Like

Témata