Přibude další radar u Humpolce

11

Dvě úseková měření čekají řidiče také u Humpolce. „Z dat získaných z prvních osmi dní vyplývá, že mezi Větrným Jeníkovem a Humpolcem máme 168 přestupků,“ řekl Jaroslav Barták z odboru dopravy v Humpolci. Malé číslo je to podle něj kvůli tomu, že se jedná o dlouhý patnáctikilometrový úsek.

„V části mezi Koberovicemi a Humpolcem se ještě úsekově neměří. Začne se však od příštího týdne. Ještě ale nevíme, zda to bude mezi Koberovicemi a Humpolcem samostatně, nebo zda navážeme na už měřený úsek,“ dodal pro Aktuálně.cz Barták.

Celý článek zde: https://zpravy.aktualne.cz/domaci/velke-mezirici-i-humpolec-tisice-pokut-na-zuzenych-usecich-d/r~ce12fe6cbad511ea9d470cc47ab5f122/

Čtěte dále:   Na dálnici u Humpolce havarovalo nákladní auto. Zasáhli hasiči

Axl

11 thoughts on “Přibude další radar u Humpolce

  1. Jaroslav Barták? To je ten co se dostal na úřad bez řádnýho výběrovýho řízeni za doby,kdy místostarostovala žena Lenka Bartáková? Nebo si pletu ména?

  2. Pan Barták má problém. Řidiči nepáchají dostatečný počet přestupků a tím pádem on neplní stanovenou kvótu ve výběru pokut. Protože příjem z pokut je plánovanou položkou městského rozpočtu, budou ty peníze někde chybět. Například se nebude pravidelně uklízet Stromovka, nebo vypadnou jiné nepostradatelné služby.
    Situace je vážná a zodpovědní činitelé by se měli zamyslet a urychleně přijmout potřebná opatření k nápravě. Například nainstalovat jednu či dvě rychlostní pasti přímo ve městě a začít vybírat daň z tachometru ve stanovené výši.

  3. Pokud bych si měl vybrat mezi bordelem na Stromovce a bezpečnější silnicí, tak vím co bych volil .)

    1. ve stromovce bych zavedla vstupné a ještě by se lidé prokazovali platnou občankou. Tím by byli bezdomáči ze hry,jelikož mají většinou propadlé občanky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

12. zasedání zastupitelstva města, usnesení

Út Čvc 7 , 2020
které se uskutečnilo dne 24.6.2020 ve velké zasedací místnosti úřadu. Čtěte dále:   Čistá Vysočina

You May Like

Témata