Vykrádání automobilů v Humpolci

V úterý 17. ledna v době od 17:20 do 20:10 hod. došlo v Humpolci k vloupání do dvou osobních automobilů.


Z vozidla Škoda Octavia, které bylo zaparkované na parkovišti před Penny Marketem, odcizil neznámý pachatel autorádio a způsobil tak škodu ve výši 5 000 korun. Při vloupání poškodil vozidlo, přičemž odhad škody je 7 000 korun.
Ve stejné době se pachatel vloupal do Peugeota Partner, ze kterého také odcizil autorádio a majiteli tak způsobil škodu ve výši 3 000 korun.
Poslední dobou jsou v Humpolci četné drobné krádeže v podobě vybírání obsahů vozidel zaparkovaných před panelovými domy. Z aut tak mizí ruční nářadí, lékárničky, ale třeba i hudební nosiče. Vzhledem k tomu, že dopadení pachatelů bude asi dlouhodobější záležitostí, není vhodné, aby majitelé vozů zanechávali uvnitř cennější věci a příslušné doklady, jako je řidičský průkaz, technický list apod.

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Sníh způsobil desítku nehod na Pelhřimovsku

Čt Led 19 , 2006
Ve středu 18. ledna došlo na silnicích Pelhřimovska k deseti dopravním nehodám. Řidiče překvapil sníh, který napadl v průběhu noci, sněžení pokračovalo ještě během dne. Zejména na silnicích třetí třídy se řidiči museli vyrovnat s tím, že sníh zůstával ležet na zledovatělé vozovce a jízdu tedy museli přizpůsobit stavu vozovky.

You May Like

Témata