Při opravách komunikací nehleděli pracovníci na volno

6

Řidiči přijíždějící do města si konečně oddechli. Od začátku nového školního roku je po rozsáhlé rekonstrukci plně průjezdná Hálkova ulice. Zbývá dokončit ještě několik detailů po stranách komunikace.

AKTUALIZOVÁNO O OBRÁZKY!

Pohled na ulici od hasičárny
Pohled na ulici od hasičárny
Pohled na ulici od koupaliště
Pohled na ulici od koupaliště Žabák
Čtěte dále:   Barevní papoušci přiletěli za klienty SeneCura SeniorCentra Humpolec

Axl

6 thoughts on “Při opravách komunikací nehleděli pracovníci na volno

 1. Bravo! Vtipně sarkastický titulek! Dělníci tam pracující skutečně nehleděli na volno ani na práci a nedělali vůbec. Vlastně se tam trochu pracovalo až v posledním týdnu. Jinak byla ulice rozkopaná celé prázdniny zcela zbytečně.
  Humpolečan

  1. Plně souhlasím – přístup té firmy byl zoufalý a při dobré organizaci práce to mohlo býti za třetinu doby hotové. Ale to by městský úředník při zadávání zakázky musel taky trošku více uvažovat a dát toto zkrácení do podmínek !!! Však ona by to firma, která o to stojí stihla. Ale takhle si nabere zakázek a dělá na pěti najednou a nikde pořádně ! A občan trpí, ale úředníkovi je to šuma***** !!!!!!!!!!!!!!

   1. A pak že nejsou kvalifikovaní odborníci . Tady máme hnedle dva . O té akci nic nevím , ale o oboru stavebnictví malinko ano . Proto mohu a musím konstatovat , že kupodivu existují určité technologické přestávky , že každé počasí není vhodné (teplota,déšť apod.) . Pokud žádný z těchto faktorů běh věcí neovlivnil , tak mohou být vaše závěry na místě . Ale nejprve bych vyloučil právě ty zmíněné souvislosti . Jinak se příště můžeme například dočíst , že těm ženským to trvá nesmylslně dlouho a naco čekat devět měsíců :-)))))

    1. No já fakt nevím, jestli jim něco bránilo ve výstavbě či ne. Pravdou ale je, že když jsem se vrátil z US, tak už se pracovalo a dokončujou to dneska. To jest skoro po dvou měsících. To by šli hoši za mořem rychle od válu. Nechci machrovat, ale tam by něco podobného vyfikly za týden. Pravdou je, že by se na tom taky makalo 24 hodin denně.

     Nicméně musím říct, že tady zněli stroje taky dost často. Hlavně ráno, když vás den co den v šest hodin vzbouzí dusot válce a zbíječek (poté co jste šli spát ve čtyři, jelikož jste do čtyřech makali) to bylo strašně příjemné. A pak celý den se vám byt klepal pod nohama. Sranda jednou byla, když Hanka chtěla vařit brambory. Myslela si že je zapla a pak se divila že po hodině nejsou ještě hotový. Ona je totiž nezapla a jak se klepala hladina, tak si pořád myslela, že se vařej. No bylo to zkrátka úžasný! :)))

     Ale všechno bych to bral. Nakonec už je to opravdu u konce a ulice vypadá jako vyměněná. Co by mě ale opravdu zajímalo, kterej inteligent myslitel vymyslel to, že ve směru od hasičárny je permanentní zákaz zastavení. To je krávovina na entou. Už dříve zde nebylo možno pro nedostatek místa absolutně parkovat. A teď místní a návštěvníci přišli o dalších „iks“ míst, kde mohli před domy zaparkovat. A v okolí žadné další parkovací prostory neexistují. To bude teprve sranda! 🙂 Chápu že někdo chtěl ulici kvůli průjezdnosti k Lídlovi vyčistit, ale když už vymyslel takovouhle blbost, tak měl současně někde v blízkosti vystřihnout další parkovací místa. Takhle to bude fakt hrůza a budu hold muset parkovat na trávníku za domem. Vodskáčou to hold děti, který si pak nebudou moct kde hrát.

     1. Řekl bych , že to parkování může být omezeno kvůli hasičům , Lidl v tom těžko hrál roli , taková akce se plánuje a projektuje s jistým předstihem už kvůli zdlouhavým procesům vyjádření všech příslušných úřadů . A Lidl v té době měl zřejmě být kapánek jinde 🙂 . Ta realizace ačkoli se může zdát dlouhá jistě trvala kratší dobu než zajištění všech „papírů“ aby vůbec proběhnout měla . Jak jsem již napsal , o té akci nic bližšího nevím , ale z těch fotek a v reálu je patrný značný pokrok . Jsou ulice , v nichž se nám o tom může jen zdát (a chápu to , že určité části města mají preferenci) . Doufám , že místní uvidí hlavně to pozitivní a pominou průvodní jevy . Nestojí za to být „nasraný“ když mám před domem pěknou silnici a chodníky . Nebo snad ano ? :-)))

     2. Ale ne, to jsme si špatně rozuměli. A nebo jsem se špatně vyjádřil. Já nejsem nasraný a ulice se mi líbí a jsem rád že k tomu došlo. Ty chodníky tam to již opravdu potřebovali. Ale o to víc mrzí, že když už se do toho někdo pustil a projektoval a přemýšlel, tak že nepřemýšlel trochu víc aby nevznikali takové malé nesmysly. Když pominu ono parkování, tak dál třeba nechápu, proč zmizely nájezdy ze silnice k vchodovým dvěřím okolních bitovek. Vždyť to je přece strašná škoda. Když se člověk stěhoval pryč nebo dovnitř, moc to pomáhalo, že se se stěhovacím vozem dalo najet až ke dveřím. Teď budou lidi muset ty krámy tahat v rukou minimálně o čtyři metry dál. A takovéhle maličkosti zamrzí, když už je to celé tak pěkné.

      BTW: Nemůžu to tvrdit jistě, ale opravdu nejsem přesvědčen, že by se to celé dělo kvůli hasičům. To už by se to udělalo dávno. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Politikaření kolem autodromu u Jihlavy

Pá Zář 9 , 2005
Poprvé záměr postavit autodrom na místě opuštěných kasáren v hodnotě dvou miliard prošel v červnu jihlavským zastupitelstvem poměrně lehce. Nyní je investor Jihlava ring v podstatně horší pozici. Proti autodromu včera v Jihlavě demonstrovalo pět set lidí, stovky podepisují petice, jihlavští zastupitelé se budou projektem za týden opět kriticky zabývat. […]

You May Like

Témata