Superstar v Humpolci

1

Ve středu 18.listopadu navštívila Dětský domov v Humpolci šestice finalistů soutěže Československá Superstar společně s moderátorem Leošem Marešem. Účastníci soutěže si zde udělali krátkou zastávku cestou z Prahy na brněnskou autogramiádu.

Martin Chodúr ani žádná jiná hvězda soutěže ale dětem nezazpívali. Naopak – právě oni zastávali roli diváků a sledovali představení, které děti trénovaly zhruba půl roku. Kromě taneční sestavy se předvedly i hudebním vystoupením. Nekorunovanou Superstar dětského domova se stal sedmnáctiletý Sergej Krylov, který celé pásmo uváděl, tančil a jako jediný také zazpíval.


 


Dětské vystoupení se líbilo celému „superstárovskému“ televiznímu štábu, Leoš Mareš se nechal slyšet, že při svých četných cestách po dětských domovech něco takového ještě neviděl. A možná my zase uvidíme v sestřihu akci z humpoleckého dětského domova v nějakém příštím vysílání soutěže.


 


Fotogalerie:


http://pelhrimovsky.denik.cz/multimedia/galerie/1746803.html?section=1,19


 

Čtěte dále:   Do Mánesovy ulice v Humpolci vyjedou bagry. Už brzy

myska

One thought on “Superstar v Humpolci

  1. ty jo, leoš v humpolci, a já to prošvihla!!!:-P 😀 😀 😀
    pro jednou závidím dětem z dětského domova!!!:-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Z deníku policie

Čt Lis 19 , 2009
Pelhřimovským policistům se povedl husarský kousek. Podařilo se jim dopadnout muže, který se od konce září do začátku listopadu stihl vloupat do neuvěřitelných 43 rekreačních objektů. Čtěte dále:   IDNES.CZ: V Humpolci roste první nákupní park. Lidé se těší i bojí vylidnění centra

You May Like

Témata