Pro milióny se už nechodí do banky

20

Ve čtvrtek 5.ledna došlo k vloupání do rodinného domku v Humpolci.

Neznámý pachatel využil příležitosti a v denní době od 14:30 do 17:15 vnikl do opuštěného rodinného domu, ze kterého si odnesl finanční hotovost ve výši 1.062.080,- Kč. Navíc při vloupání poškodil okno, čímž majiteli vznikla další škoda ve výši 40.000,- Kč. Celý případ je v šetření humpolecké policie.


(Zdroj: HBin)

Čtěte dále:   Náklaďák srazil v Humpolci chodkyni. K nehodě vzlétl vrtulník

myska

20 thoughts on “Pro milióny se už nechodí do banky

  1. Tak nějak si představ, že standardní okno stojí okolo 15-20 tis. Kč a stačí, aby bylo trošku větší a cena jde nahoru. Pokud se tam pak třeba sápal po fasádě, tak máš další peníz atd. Cenu 40000 Kč si klidně představit dovedu.

   1. Ufff!!! Frrrr, kde nakupuješ standardní okna za 15-20 tisíc kus? Změň dodavatele! :))) (Sákriš, aby to nebyla zase skrytá reklama!)

     1. A kolikpak stojí jedno střešní okno velux??? hmm?? 10000,- nejméně, pokud si dobře pamatuji.. Jen tak pro zajímavost, připojil jsem odkaz na první stránku, co mi přišla pod ruku… Prosím, neberte to jako skrytou reklamu, s touto firmou nemám nic společného.. Jen jsem chtěl dokázat, že mluvím v reálných cenách.. Stačí si dát navíc třeba sklo se selektivní vrstvou a jsme doma..

      http://www.dare.cz/51standard.php

     2. ale frr, vzdyt si sam odpovidas – zadna z cen na strance http://www.dare.cz/51standard.php se neblizi 20 000Kc a Misa se divi hodnote dvojnasobne. Bezne okno tolik proste nestoji. I kdyz si samozrejme dokazu predstavit ze typ: _nejake_specialni_sklo_v_ultra_uzasnem_ramu_ 🙂 tuto cenu prekroci.

     3. Františku ty jsi ale rejpoň.. Jednak, jak jsem řekl, vzal jsem první firmu, která mi přišla pod ruku. Pokud jsem se dobře díval, tak ceny přes 15 tam jsou.. Mluvil jsem o rozpětí 15-20 tis. Je jasné, že když si půjdeš koupit okno do Bahausu, tak bude levnější.. Jenže.. To „jenže“ je tam kvůli kvalitě.. A sklo se selektivní vrstvou není nic světaborného.. Mimochodem, okny utíká 40 až 60% tepla, tudíž investice se vyplácí.. *!)

     4. přátelé, hádáte se zbytečně a hlavně kvůli špatnému vyjádření policie ČR. Ono totiž poškozeno není okno, ale prosklená otvírací stěna. Takže pak už to asi sedí, že myško ?

     5. Jo-jo, to už je jiná 🙂 Docela bych si typla na posuvnou stěnu. M.

     6. to byla ale rychlá odpověď, vidím že sedíš u PC….

     7. Jasně. Jako každé (skoro) ráno. Snídanička, kávička a Humpolák – to je ta správná ranní siesta :))

 1. Tak jsem na místní Sherloky zvědav, zda brilantní logickou úvahou dopadnou prohnaného lupiče.
  Murlo

  1. na místní i okresní policajty to bylo moc a tak to do svých vysoce oborných rukou převzala kriminálka Č. Budějovice, neboť v ten den zde byly stejným způsobem vykradeny dva domy, ale policie z neznámých důvodů píše pouze o jednom.
   Jde zřejmě o policejní taktiku. Už se mi zdá, že odkoukali metody od kriminálky KOLÍN, nebo od Cobry 11………

    1. Tak jsem zaslechla, jak to bylo s tím oknem za 40 tisíc. Zloději se prý nejdříve snažili do domu dostat balkonovými dveřmi – což se jim nepodařilo, ale dveře pochopitelně poškodili. Následně se úspěšně dostali dovnitř dvoukřídlým oknem. Jo-jo, štulpový okno je nejslabší článek, až se budete někdy chtít někam vloupat, tak jděte tudy.

     1. Máš je do zahrady, nebo do ulice?? *:) Já jen jestli je to černej svetřík, nebo můžu přijít normálně.. *:P

     2. Ha-ha-ha, my máme okna jednokřídlý a navíc DĚSNĚ zlýho psa 🙂 takže bych se být tebou zbytečně nenamáhala. Stejně bys u nás ten milión těžko hledal :))
      Apropó – já myslela, že ty architekturu neničíš, a okna jsou taky architektonický prvek, ne? :))

     3. Ale jo jsou, ale prej ty je máš strašně ošklivý.. *:)

     4. Kdo to řikal?!?! GRRRRR!!!!! …………….. :))
      /Myslíš, doufám, ta okna :)))/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Web kamera na D1. u Humpolce

So Led 7 , 2006
Aktuální obrazová informace o stavu dálnice D1 v jejím nejvyšším bodě (660m n.m) na 96. km (směr Praha, AGIP Mikulášov, 49°31N 15°25E) je nyní dostupná díky firmě Honeywell, spol. s r.o. – Security Products o.z., která zprovoznila síťovou kameru s přenosem aktuálního obrazu pomocí GPRS. Obraz je k dispozici ZDE. […]

You May Like

Témata