Program humpoleckého kina na měsíc ČERVENEC

Plus upoutávka na měsíc SRPEN.

ČERVENEC 2010


                                                                                                                                                                                                                                                        
čtvrtek 1.7.


20:00


+


ROZCHOD


Suzanne je manželka úspěšného lékaře a matka dvou dospívajících dětí. Během rekonstrukce zahradního domku se seznámí s Yvanem, španělským dělníkem s kriminální minulostí, jenž si přivydělává příležitostnými pracemi. Suzanne propadá bezuzdné vášni a podléhá silné fyzické přitažlivosti, kvůli níž je ochotna opustit manžela i děti. 


Hrají: Kristin Scott Thomas, Yvan Attal, Sergi López, Bernard Blancan, Alexandre Vidal, Daisy Broom.


Režie: Catherine Corsini.


Vstupné: 70,-                                                                                                              drama   Francie  85min                                                              


sobota 3.7.


20:00


neděle 4.7.


20:00


12


IRON MAN 2


Zručný vynálezce a zbrojař Tony Stark v přímém přenosu do celého světa vyzvonil, že pod kovovým oplechováním se skrývá on. Bezprecedentní odhalení samozřejmě nese následky. O Iron Mana se začne vehementně zajímat vláda Spojených států, která chce Tonyho Starka zlanařit do svých služeb. Nespí pochopitelně ani konkurence, zejména jistý Justin Hammer jenž je vždycky za Starkem o krok pozadu a teď slibuje, že když Stark neodevzdá vládě své hi-tech brnění, vyrobí pro ni vlastní. Nebezpečí pro Tonyho znamená i „východní vítr“, potetovaný rabiát ruského původu Ivan Vanko.


Hrají: Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Scarlett Johansson, Sam Rockwell, Samuel L. Jackson, Don Cheadle, Mickey Rourke.


Vstupné: 70,-                                                                                                                    akční   USA 125min


 


středa 7.7.


20:00


čtvrtek 8.7.


20:00


12


SERGE GAINSBOURG: JE T´AIME          


Pyšné Francii zazpíval parodii Marseillaisy v rytmu reggae, v přímém přenosu si zapaloval cigarety bankovkami, svedl sex-symbol Brigitte Bardot v dobách její největší slávy, jeho duet s Jane Birkin “Je t‘aime… moi non plus“ odmítli hrát v několika zemích kvůli obscénnímu textu. Serge Gainsbourg byl provokatér a skandalista stejně jako skvělý hudebník a umělec. V porovnání s jeho životem jsou všichni pověstní rebelové 20. století jen vzteklé děti. Koho urazil a svedl, jaké hity nesou jeho rukopis a kam až sahalo jeho charizma ukáže film Gainsbourg, který je stejně zábavný a bouřlivý jako celý Gainsbourgův život. 


Hrají : Eric Elmosnino, Laetitia Casta, Lucy Gordon. Režie: Joann Sfar.


Vstupné: 70,-                                                                                                    drama   Francie/USA 130min


sobota 10.7.


17:30, 20:00


neděle 11.7.


20:00


o


KUKY SE VRACÍ                                              filmový tip


Kuky se vrací je dobrodružný i poetický, rodinný příběh v němž ovšem hlavní role přebírají hrdinové ze světa dětské fantazie.


Nejoblíbenější hračkou šestiletého Ondry je plyšový Kuky.  A právě toho mu maminka vyhodí do popelnice. Z Kukyho se totiž sype dřevitá vlna a to není dobré pro Ondrovo astma. Večer před spaním si Ondra představuje, jak se Kuky touží vrátit domů a co pro to všechno musí podniknout ve světě lesních zvířat a bytostí, která, na rozdíl od něj, nejsou na mazlení zvyklá.  A tak naivní dětská fantazie opřená o předškolní vědomosti a živená steskem po milované hračce spřádá dojemný a napínavý příběh o medvídkovi, který chtěl zůstat na poličce, ale musel se postavit na své plyšové nohy a stát se hrdinou.


Hrají: Oldřich Kaiser, Kristýna Nováková, Ondřej Svěrák, Filip Čapka. Režie: Jan Svěrák.


Vstupné: 70,-                                                                                      dobrodružná  komedie    ČR   100min


 


úterý 13.7.


20:00


středa 14.7.


20:00


 


o


EXMANŽELKA ZA ODMĚNU


Na Milo Boyda (Gerard Butler), smolařského lovce odměn, se usměje štěstí, když dostane za úkol vystopovat a předat spravedlnosti svou bývalou manželku, reportérku Nicole Hurley (Jennifer Aniston). Domnívá se, že ho čeká snadná odměna, ale když mu Nicole zmizí, aby sledovala stopu vražedného spiknutí, uvědomuje si, že nic, co se týká jeho a Nicole, není jednoduché. Oba bývalí partneři neustále stupňují finty, kterými se jeden druhého snaží obelstít – do chvíle, než zjistí, že jim jde oběma o život.


Hrají: Gerard Butler, Jennifer Aniston, Christine Baranski, Natalie Morales.


Vstupné: 70,-                                                                                                            komedie    USA  110min


sobota 17.7.


20:00


neděle 18.7


20:00


úterý 20.7


20:00


středa 21.7


20:00


12


PRINC Z PERSIE: PÍSKY ČASŮ


Epické akční dobrodružství, zasazené do tajuplné Persie. Líný princ i přes váhání spojí síly se záhadnou princeznou a spolu bojují proti temným silám, aby ochránili starověkou dýku, která může osvobodit Sands of Time – dar od bohů, který může vrátit čas a umožnit jejímu vlastníkovi vládnout světu.  


Hrají: Jake Gyllenhaal, Gemma Arterton, Ben Kingsley, Alfred Molina, Toby Kebbell, Richard Coyle, Reece Ritchie. Režie: Mike Newell.


Vstupné: 70,-                                                                       akční / dobrodružný / fantasy      USA  120min


 


sobota 24.7.


20:00


neděle 25.7.


20:00


 


o


ŽENY V POKUŠENÍ


Výstřední dáma má zaručený recept: nahradit nepořádného chlapa, chlapem pořádným. Tři docela rozdílné ženy zjišťují, jak moc jsou si podobné a pokud se má něco vyřešit, chce to nadhled, humor a neztrácet hlavu ani naději.


Hrají: Eliška Balzerová, Lenka Vlasáková, Veronika Kubařová, Vojtěch Dyk, Jiří Macháček, Roman Zach.


Vstupné: 70,-                                                                                                 vášnivá komedie   ČR  120min


 


úterý 27.7.


18:30


středa 28.7.


18:30


 


 


o


TOY STORY 3     pro děti


Nové dobrodružství hraček. Hrdinové Woody a Buzz  jsou spolu s ostatními hračkami odevzdáni do dětské školky poté, co jejich velký kamarád Andy dospěl a odchází z domova na vysokou školu.


První díl ohromil diváky svou působivou vizuální podobou i milým humorem již v roce 1995 a od té doby se stal součástí kulturní historie. Slavný slogan Buzze Rakeťáka „Do nekonečna a ještě dál!“ se stal neoficiálním sloganem celého 21. století.


Vstupné: 70,-    POZOR ZAČÁTKY 18:30        český dabing         dobrodružná pohádka    USA  100min


čtvrtek 29.7.


20:00


+


PRECIOUS     


Šestnáctiletá obézní Afroameričanka ClaireecePreciousJones žije krutým životem. Nejen, že hlavní hrdinku psychicky týrá a ponižuje její matka, ale navíc čeká již druhé dítě se svým nepřítomným otcem. Oporou jí není ani okolní svět a školou prochází s dobrými známkami, aniž by si kdokoliv všiml, že neumí číst ani psát. Precious je někdy na dně, ale nikdy se nevzdává. Pod hrozbou vyloučení ze školy přijímá nabídku přestupu do alternativní školy. I když nezná význam slova alternativní, instinkt jí napovídá, že je to příležitost, na kterou čekala. Zde potkává trpělivou učitelku, paní Rainovou (Paula Patton). Precious nastupuje na novou cestu, která ji vyvede z temnoty, bolesti a bezmocnosti k lásce a svobodnému rozhodování.


Hrají: Gabourey Sidibe, Mo´Nique, Mariah Carey, Sherri Shepherd, Paula Patton, Lenny Kravitz, Stephanie Andujar, Chyna Layne a další. Režie: Lee Daniels.


Vstupné: 70,-                                                                                                                  drama   USA 110min


 


sobota 31.7.


20:00


neděle 1.8.


20:00


 


12


MUŽ VE STÍNU


Věděl příliš mnoho, aby mohl mlčet.


Thriller z pera mistra historických románů Roberta Harrise přináší napínavý příběh spisovatele, který je najat na sepsání pamětí bývalého britského premiéra. Děj začíná nabírat nebezpečné obrátky krátce poté, co na opuštěnou zimní pláž známého amerického letoviska vyplaví moře mrtvolu jeho předchůdce na tomto literárním projektu. Netrvá dlouho a „duch“ si uvědomí, že přijetím atraktivní práce učinil strašlivou chybu: ukazuje se, že expremiér je muž, v jehož minulosti se skrývají tajemství, která mají sílu zabíjet.


Hrají: Ewan McGregor, Pierce Brosnan, Kim Cattrall. Režie: Roman Polanski.


Vstupné: 70,-                         thriller / mysteriózní / drama   Velká Británie/ Německo/ Francie  100min

Čtěte dále:   Začíná předprodej festivalu TADY VARY 2023/24

              


V SRPNU 2010 uvidíte  :


 


 1.            MUŽ VE STÍNU


3.,4.         NEJLEPŠÍ Z BROOKLYNU


7.,8.         TWILIGHT SÁGA: ZATMĚNÍ


10.,11.     CHLUPATÁ ODPLATA


14.,15.     A-TEAM


17.,18.     KOUZELNÁ CHŮVA A VELKÝ TŘESK


21.,22.     SOLOMON KANE


24.,25.     PREDÁTOŘI


28.,29.     POČÁTEK

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

7. ročník silničního cyklistického závodu Kolem Melechova 2010

Út Čvn 29 , 2010
Tato akce má mezi sportovně-cyklistickou veřejností poměrně slušné renomé a pravidelně se jí zúčastňuje cca 70-80 cyklistů a početná skupina doprovodu. Trasa hlavního závodu je proti předchozím ročníkům zásadně upravena, a to zejména z důvodu úplné uzavírky silnice II. třídy v úseku Dolní Město-Kejžlice. Celková délka hlavního závodu je 69 […]

You May Like

Témata