Petr

81 thoughts on “Program na 23. zasedání zastupitelstva města Humpolec

 1. Bod 20 Smlouva o smlouvě budoucí kupní – Kaufland Česká republika. Že by přece jen Kaufland v Humpolci?

   1. pěkně z ruky a navíc se tam prodávají levné šmejdy pro socky. Vždyť v poslední době jsou v Kauflandech v ČR prázdné regály…!!!!!

    1. Například banky sledují, kde platíte svojí kartou. A pokud zjistí, že platíte často v Kauflandu a žádáte o hypotéhu nebo úvěr, tak máme hned o nějakou desetinku procenta úročení dražší. Prostě vědí, že tam chodí rizikovější klienti………….čili jinak řečeno, že je to obchod pro socky……

     1. Jste normální? Takový nesmysl. Nedělejte z lidí blbce!

     2. Úplný nesmysl to není. Banky toto samozřejmě sledují a vyhodnocují (ano, kouzlo spojení síly výpočetní techniky, velkého bratra a „big data“). Zda je ovšem Kaufland zařazen mezi obchody, kde nakupují potenciálně rizikoví klienti – to se myslím na Humpoláku nedozvíte.

      (Pěkný článek o tom měl M.Rybka na pctuningu – ale jsem líný ho hledat).

     3. Pokud bude opravdu stát Kaufland na pozemcích DH Dekor, myslím si, že bude na dobrém místě.

     4. Prima. Tak by si ještě DH Dekor mohl dořešit parkování zaměstnanců, když má tolik volných pozemků k dispozici, aby nemuseli parkovat na městském – koneckonců to byl jeden z bodů, za který brečel i spolek v kontextu parkoviště u AN, pokud si správně pamatuji.

      frrrr

     5. Můžeme se na celou kauzu Kaufland dívat jak chceme,ale v současné situaci s parkováním ve městě bylo hrdinským počinem zachovat parkoviště u autobusového nádraží..To musí uznat každý normální volič a to nejen sympatizant Spolku nebo odpůrce

     6. Myslíte hrdinský čin Kauflandu, který to nakonec nekoupil. Ještě , že nám toto páteřní parkoviště zůstalo a je tímto po problému s parkováním..

     7. Nazývat „hrdinským počinem“ zachování parkoviště – máte zvláštní hodnoty. Pro mne hrdina, popř. hrdinské chování je trochu něco jiného.
      Ještě směšnější je to v kontextu spolku a jeho konání….

      frrrr

     8. Hrdinské to je..Protože prodej byl od samotného počátku zcela nesmyslný…

     9. A co se tím dosáhlo ? Podle posledních informací budou místo AN obchody a Kaufland v prostoru bývalého Čemolenu. Nový autobusák bude v Icomu. Takže výsledek stejný, jen dva roky zpoždění a k tomu spousty keců a obstrukcí od členů spolku. Skutečně tito pomatenci jen a jen buzerovali humpoleckou veřejnost v rámci svých zájmů.

     10. Kdyby postrašení zastupitelé nepovolili změnu územního plánu tak by pozemek současného nádraží nemohl být na obchody prodán. Tuhle kulišárnu si občané budou pamatovat roky, bohužel…
      Parkoviště je využívané, slouží veřejnosti a to by měl být hlavní zájem…Jinak by tam byly zásobovací rampy zcela nepotřebného marketu…

     11. Jak říkal Werich: Kůň je nebezpečný zezadu, bejk zepředu a … je nebezpečný ze všech stran. I za rohem!

     12. Když mluvíte o pomatencích, to mluvíte o té partičce seniorů-kantorů? Nebýt jejich nestoudnosti, drzosti a lačnosti po penězích mohl být Humpolec někde jinde. Snad to už brzy změní mladá krev. Rýzner je na rozdíl od Bernarda skutečný patriot.

     13. Aha a kdepak by tak Humpolec mohl asi být? To by mě upřímně zajímalo. Co tím konkrétně myslíte? Jako, že by Humpolec rázem vyhlížel jako Český Krumlov nebo
      co?….. Hm, takže patriot znamená: ten co mu město v jeho privátních aktivitách a podnikání šlo vždy na ruku a on se mu za to odvděčil sprškou prohraných žalob a následných odvolání? A to vše jen jako pomsta za nepodporu záměru prodeje jeho pozemku developerovi na výstavbu supermarketu? No tak jestli tohle je patriotismus, tak sem s ním!!!

 2. Na programu je též určení počtu zastupitelů na příští volební období. Už se jednou stalo /1994-1998/, že kvůli tomu když vedení města o této věci nedalo na zastupitelstvu hlasovat mělo pak MZ jen 15 členů a MR jen 5 členů. Pokud by nové zastupitelstvo mělo pracovat tak jako to nynější nebyl by žádný problém. Nyní si starosta dělá co chce a zastupitelé mu vše pokorně odkývají, někteří za celé čtyři roky na jednání ani jednpou nevystoupili a nedali žádný podnět k řešení. tací jsou tam platní jak mrtvému zimník! Snad nový starosta/tka a MZ budou více komunikovat s námi občany města a nedělat některé hovadiny co stávající.

  1. Musí i občané chtít komunikovat, zatím to vypadá, že jsou všichni spokojeni a nic nechtějí řešit

  2. Blbost. Pokud sávající zastupitelstvo neschválí počet členů na následující období, platí pro nové volební období stávající počet. Tehdy (1994-1998) bylo ustanovení 15-ti členného zastupitelstva svobodné rozhodnutí předchozích volených zástupců všech stran zastoupených v zastupitelstvu. Poté se to ukázalo jako nepraktické především s ohledem na počet členů rady, která mohla být maximálně pětičlenná. Zkuste si najít nějaký pravdivější důvod k vylévání si tady kýblů hnoje. Máte pravdu v tom, že musíme doufat, že nové zastupitelstvo bude pracovat alespoň tak dobře, jako to stávající. Marně se pokouším vybavit alespoň některé „hovadiny“, které se v uplynulém období staly. Nemyslím tím sprosté pomluvy, polopravdy úmyslné lži.

   1. Už kolik let volíme 1 zastupitelů, proč by to mělo být letos jinak???Určitě nedojde k zmenšení počtu

   2. Lanové centrum byla unikátní hovadina. Ale při Vašem vidění světa to nevnímáte. Běžte už…

    1. Souhlasím s Vámi. Skutečně se v současnosti jeví lanové centrum jako zbytečné.
     Možná se toho v budoucnu někdo chopí a využije se, ale spíše to vypadá, že dřív zchátrá. Jen si myslím, že těžko kdy bude existovat zastupitelstvo bez chyb.

 3. Skvělou zprávou pro občany města je ta, že se konečně v Humpolci začne stavět Kaifland.Horší je, že počet obyvatel města stále klesá, kde asi udělali soudruzi na „výboře“chybu ?

  1. je to jednoduché. je to tu samá montovna,lidi nejsou blázni,aby makali za pár šupů a buzeraci od nevidím do nevidím. Navíc tu nemají kde sehnat slušné bydlení. Na předražené Blanické? Do Kauflandu nechodím,to je pro socky. Nemám zájem kupovat zvadlou zeleninu a rozmražené staré maso vydávané jako čerstvé….. Takové maso prodává i slavný Rabbit.

    1. Není to pravda,celkově počet obyvatel ČR stoupá. Zvyšuje se i počet obyvatel v některých obcích kolem Humpolce. A v samotném městě je počítám už několik set Rumunů a jiných agenturních pracovníků, to je také problém.

     1. Včera ráno opět skupina Rumunů přizabila našeho spoluobčana !!!! Skončil v nemocnici !!! Je to neskutečná verbež !!!! Ovšem vedení města stále problém nevnímá. To že Rumuni s oplem vykrádají domy v Humpolci ví celé město. Jen policie si s tím neví rady…… a starosta opět uklidňuje, že to vše je zveličené…. bohužel není a situace v našem městě je už opravdu neúnosná !!!

     2. Kandidujte prosím…Kritici ti jsou chytří, zkuste jít do toho..STAN shání v Humpolci lidi… Pan Kašpar vám podá informace..

     3. To je ten pan Kašpar, co doposud kandidoval za komunisty?

 4. Z celé té diskuze jsem zmatený!! Češi se stále domahají u EU ,aby se zvedla kvalita zboží jako je v ostatních zemích EU a tady v Humpolci vyžadují stavbu Kauflandu . V tomto řetězci bych si nekoupil ani rohlík. Zelenina hnusná shnilá ,masové konzervy bez masa . Už se proberte , toto je řetězec pro sociálně slabé. Jest-li si chcete pochutnat tak si nakupte u místního pekaře nebo řezníka .

  Pavel H.

  1. Vždyť tam nemusíte chodit… Mně se líbí Kaufland v Třeboni už má aspoň trochu architekturu oproti PE

   1. Co pak architekturu, doufám, že dobře chutná, jen kolik ta architektura má v sobě % masa, aby to nebylo jako s polskýma konzervama, ty maji taky architekturu a k tomu jen 10 % masa, ale architektura je architektura, hlavně když to netrhá střeva.

    Pavel H.

    1. Dokud budeme pro Německo kolonií tak se to nezmění…Kvalitní normy ČSN bohužel po převratu zrušil tatíček demokrat a dnes to je tak jak je

     1. Tady nejde o žádnou politiku, jak by jste si asi moc přál, ale o obyčejný byznys.
      Dokud to budeme kupovat a do takových řetezců chodit nakupovat, tak se jim vyplatí vyrábět a prodávat.
      Nejde o to, že jsme kolonií Německa, ale hlupáci, kteří kvůli slevě koupí cokoliv a v jakékoliv kvalitě – nechci slevu zadarmo.

      Pavel H.

     2. Nemyslím si, že Kaufland požaduje nějak moc našich občanů – většina lidí ví, co se tam prodává za výrobky – ošizené šmejdy, ale levné.. To jepráce původně úředně pomateného Kratochvíla a hlavně starosty, který ho tlačil přes mrtvoly s tím, že pokud nebude Kaufland, tak se lidé budou stěhovat snad z Humpolce jinam…&&..je to sice trochu úsměvné, ale bohužel skutečnost. Které humpolecké firmě udělalo vedení města zdarma promo v kině na náklady města ? Žádné !!! Pouze ICOMU a Kauflandu a druhý díl byl pak v hotelu Kotyza…&.

     3. Proč se tak toho Kauflandu obáváte ? To Vás tam někdo nutí chodit !A v Lidlu a Penny Marketu je zboží o třídu lepší? Nikoliv vážení, to ne tyto řetězce ale blbí čecháčkové pro které je to nové náboženství přetahovat se v těchto obchoďácích o jakýkoliv šmejd. Tito lidé dělají pro tyto řetězce jejich kšeft. A proto jsem pro další a další obchoďáky ať se blázni ukupují k smrti.

     4. Dorazí to poslední venkovské prodejny v místních částech…To bude poslední rána

     5. Přesně tak. Jenže to, jestli ve městě a okolí bude nějaká česká prodejna potravin, spoustu z toho davu marketmilovníků nezajímá. Malé prodejny balancují na hranici přežití, jestli tu bude Kaufland, tak skončí i Růže a kdovíjak to rozchodí prodejny s pečivem. A to bude škoda.

     6. Doufám, že všichni chodíte do těchto malých prodejen…, je zajímavé např. v Pelhřimově mají Kaufland atd. a existuje tam v pohodě výborná malá zelenina p. Janečka.

     7. Konečně Kaufland už bylo na čase. Komu se to nelíbí ať tam nechodí. V Brodě není kde u Kaufu zaparkovat.

     8. A mě je to jedno, jsem čech a proto chodím jen do českých obchodů a kupuju jen české výrobky. Je mi milejší tlustý čech (soused) a proto si ho krmím, je to lepší než krmit nějakých němce kterýmu na mě vůbec nezáleží. Stačí se podívat kolem Polsko, Rakousko. Poláci jdou jen do Bedrunky a Rakušani jen do Sparu.

     9. Taky jsem rád, že tu bude Kaufland, já se zase cítím jako středoevropan :). Nevíte, kdy se má začít stavět ?

     10. Kaufland = sračky a šmejdy. Tak jen tam choďte a utrácejte ať humpolečtí obchodníci zkrachují a budeme mít za chvíli ve městě hnusné baráky jako za komančů…….

     11. Hnusné baráky za komančů? Kde byly? To jsem žil asi v jiném městě…

     12. Tak se podívejte na fotky jak vypadaly domy a ulice v Humpolci před r. 89 a jak město vypadá dnes. Ten rozdíl je velmi výrazný !

     13. Samozřejmě že fasády domů jsou nyní barevnější, umělé římsy nad okny u budov na náměstí apod. Spousta technologií v 80.letech u nás nebyla, takže se divit nenelze, že dnes to víc září.

     14. Ale houby nebyly technologie. Nebyl prostor v programu práce OSP, proto staré baráky nikdo neopravoval. Někde to byl i úmysl, aby mohla přijít asanace. Taková byla tehdy doba.
      A nebyla všude jen šeď. Občas se našel i čas na nový břizolit a fasádu z barevných mozaikových dlaždic, viz např. v centru obuv, cukrárna a další menší provozovny. A třeba prodejna Jantar (na místě kde byl předtím krámek Pokšteflových) byla hodně barevná.

     15. Ale mnoho budov v centru bylo vlhkých a fasády opadané a omšelé……

     16. Komunisté udělali z Humpolce naprosto nezajímavou špinavou díru se spoustou paneláků uprostřed města. Proti nim je současná radnice přes všechny zde popisované problémy zlatá.Ještě chvíli měl „starostovat“ Vondrák a bylo by tady jak v Dunajské Stredě, kostel a paneláky okolo něj, to byl ten \\správný\\\muž na radnici.

     17. Přesně, pamatuji jak říkal, že zbourají baráky nad ,,mototechnou,, až k průjezdu a tam postavit další paneláky… :/

     18. Co by lidi dnes za paneláky daly, kdyby město nějaké normální bydlení pro mladé páry mohlo nabídnout…Nebo si myslíte že na Kasalce za za víc jak 2 mega je výhodný začátek bydlení?

     19. A kde je napsáno, že si mladí musejí hned být kupovat ? Byty a domy byly odjakživa pro movitější občany. V bohatšich západních zemích žije 50 až 70 procent lidí v nájmu……

     20. Kubik obestaveneho prostoru dnes stoji min. 5000,- a to je zkratka realita.

      Frrrr

 5. Hoši a děvčata ze současného zastupitelstva to dělají tak dobře, že určitě na podzim jich bude zvolena tak slabá čtvrtina. Skončí jejich guru Jirka a oni budou bez něho naprosto nesamostatní. Myslím tím samozřejmě současnou koalici, ale i v ANO by se jich pár takových našlo.

    1. Podle postu na FCB rozumim, ze sestavu jeste tvori. Kdokoliv se muze pridat. Tady z humpolaku vzejde urcite plno osob, pusobi tu prece plno znalych aktivistu. 0

     1. Skutečně je vede Vašík Kašparů ?Ten chlapec si nedá a nedá pokoj.Možná,že už jednou v zastupitelstvu dokonce byl, ale v poslední době se mu moc nedaří. Tak to chce konečně nyní se STANEM napravit.

     2. Skutečně je vede Vašík Kašparů ?Ten chlapec si nedá a nedá pokoj.Možná,že už jednou v zastupitelstvu dokonce byl, ale v poslední době se mu moc nedaří. Tak to chce konečně nyní se STANEM napravit.

     3. Skutečně je vede Vašík Kašparů ?Ten chlapec si nedá a nedá pokoj.Možná,že už jednou v zastupitelstvu dokonce byl, ale v poslední době se mu moc nedaří. Tak to chce konečně nyní se STANEM napravit.

     4. Každý může zkusit sehnat lidi a přesvědčit je…

 6. Zastupitelstvo odsouhlasilo prodej parcely 724/47, mez u Dekoru Kauflandu. To je dobrá zpráva, konečně bude v Humpolci Kaufland. Tak už dají členové Spolku pokoj a přestanou Humpolci škodit. Ještě postavit na starém autobusáku nějaké další obchody a nemusíme za každou hloupostí cestovat do Pejru či Jihlavy.

  1. Je jasné, že současné nádraží díky tlaku majitelů a podnikatelské lobby končí.Nyní je důležité i nadále zachovat parkoviště u nádraží jako parkoviště a neprodat ani za 10 milionů pokud by to developer nabídl. Doufejme, že v novém zastupitelstvu už nebudou jen zvoleni ti, kteří mají zabedněné hlavy a v každém kontroverzním projektu developerů vidí rozvoj města… Snad budou myslet hlavou..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Čistá Vysočina – letos uklizeno 73 tun odpadků

Pá Čvn 15 , 2018
V letošním jubilejním desátém ročníku tradiční akce Čistá Vysočina se přírodě podařilo ulehčit o 73 tun odpadků.

You May Like

Témata