Petr

29 thoughts on “Radniční listy

 1. Mikado? Takže Kukrechtová jako starosta pro kulturu vymyslela ,,soutěž o jméno,,,, aby mohla podat svůj návrh, který jako člen hodnotící komise vybrala anonymem jako nejlepší, aby vyhrála lístek na rok zadáčo? Tohle určitě není střet zájmů že ne?!

   1. Mně překvapuje že na workautové hřiště se dělala veřejná anketa, ale na výběr názvu centra si místostarostka zvolila cestu soutěže ušité sobě namíru. Je to vlastně jasný kdyby došlo na hlasování veřejnost i Mikádo určitě nevyhraje.

    1. Tady vymýšlíte nesmysl. Soutěž byla prezentována dostatečně. Radniční listy, web města. Co byste chtěl/a? Dopis do každé rodiny..? Přihlásit se mohl kdo chtěl, každý mohl svůj název poslat porotě. Tak nestrašte ,že to bylo šité pro místostarostku.

     1. Hmm a taky ta veřejnost vybírala vítezný název? Jedna věc je poslat návrh a druhá o výberu návrhu hlasovat přeci! Jo je to tak že tady se jako zapojila veřenost, ale hlasování si pohlídala paní Mikádo-Kukrechtová. Dyť si stačí přečíst její rozhovor už z počátku soutěže kdy sama řekla že už má svýho favorita. Jen tehdá zapoměla dodat že jde o její návrh. Připomíná my Jermanovou ze Středních Čech.

     2. Je to jako zlej sen tihle tři, už aby skončil.

      Demisi!

      Konec vlády jedné strany!

 2. Soutěžní návrhy:

  Kocourek
  Kostka
  HUKUAL
  Klec
  HáCéčko
  Aluminium
  Centrum Jana Zábrany
  Humppark
  Políčko
  Polykom
  Bez Zábran(y)
  Honzlovka
  Orlík
  Studio Zorka
  Scéna H
  Mikádo
  Úsvit v oku
  Společenské centrum u Hliníka
  Na Kocourku

    1. Víte nechci podstrkávat Hugo, ale když se mrknete na jejich názvy a grafické zpracování a zdůvodnění, tak je to nesrovnatelný s povrchním Mikádem.
     Ale chápu GAME OVER!!
     Neřešme a zvykejme si i toto je součást DEMO-demokracie

     1. Kurva kdy se otevřou hospody a herny v Humpolci? Už nemůžu doma vydržet abych se vozral a zagemblil!!!

 3. Konečně jsem četla zdůvodnění názvu pro rekonstruované kulturní centrum. Myslím si, že vedení města mělo být z podání návrhů vyloučeno. Většinou to tak bývá, že organizátoři se neúčastní. Mikádo je sice netradiční pojmenování, ale chtělo to něco jiného.

  1. Netradiční pojmenování?

   Společenská hra – mikádo

   V lidlu privátní značka potravin – mikádo

   Vlasový účes – mikádo

   A teď v Humpolci kulturní centrum – mikádo

   Mikádo, kam se podíváš.

   Vedení mělo příležitost, pojmenovat centrum zajímavě, neobvykle, ale ve spojitosti s kulturou. Rozhodlo se pro nic neříkající tuctovku od paní Kukrechtové.
   Vlastně mě to od nich ani nepřekvapuje.
   Toto vedení na víc nemá.
   M álo
   I ntelektu
   K reativity
   Á ktivity
   D ůvtipu
   O sobnosti

 4. Standa Vůdce Bernard, vždycky skáče jako papírový čertík, když mu kluci z HUGA! přijdou na jeho levárny.

  Ovládat by se, ale mohl naučit, to je pravda, je to trapná podívaná, když pak Bernard na ZM kňučí, fňuká a hystericky vybuchuje jak malej kluk.

  1. Njn, když Bernard nemá argumenty, tak mu zbydou jen ty jeho nekontrolovatelný, zlý emoce a to se ví.
   V pivovaru by mohli vyprávět:-)

  2. Myslím, že „kluci z HUGa“ káží chleba a pijí víno. Viz promořovací akce na platformě, kde se nedodržovala žádná tehdy platná protiepidemická pravidla, když už byla uspořádána. Ono potom pranýřování radnice (byť někdy oprávněné) kvůli nestandardním postupům nabírá takovou kyselou pachuť…

   1. V létě, kdy byla Platforma, žádná protiepidemická opatření nebyla.

    Pravdou je, že akce Roztančená Stromovka z 12.9., již probíhala, kdy Ministerstvo zdravotnictví doporučovalo venkovní akce nepořádat.
    Akci pořádal Měkis neboli město. Bez roušek, bez rozestupů.

    Né pocity, ale fakta:-)

 5. Mě zajímá jak dopadne šetření ze strany města, mělo by být hotovo do 31.12.2020.
  Poté se uvidí jestli žijeme v klientelistickém městě, kde pivovar Bernard, úředníci a vedení města, si dělají co se jim zlíbí, bez ohledu na zákony.
  Nebo vedení města úředníky a pivovar exemplárně potrestá.

 6. Ale nad dorzovanim zakonu bdi a prijima podnety policie, pripadne delikty pak hodnoti soudy. Tedy pokud nastanou a soudu jsou predlozeny adekvatni dukazy o tom, ze byl spachan zlocin.
  Tak zatim to vypada, ze vse je v poradku resp. to nestoji za zlamanou gresli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Prodej stavebního pozemku 1 235 m²

Pá Pro 18 , 2020
Hledáte stavební pozemek na Vysočině v blízkosti Humpolce? Mám pro Vás tuto nabídku: Ve výhradním zastoupení majitele nabízím krásný mírně svažitý pozemek v obci Petrovice.

You May Like

Témata