Radniční listy

30

Duben 2016

odkaz na RL zde:

http://mesto-humpolec.cz/VismoOnline_ActionScripts/File.ashx?id_org=4932&id_dokumenty=227730

Čtěte dále:   Pozvánka na veřejnou prezentaci - Revitalizace vnitrobloku Lnářská-Hálkova

Petr

30 thoughts on “Radniční listy

 1. Chválím nápad nové podoby Radničních listů. Je to úprava,která je lépe čitelná a došlo tedy k posunu na vyšší třídu. Díky

 2. Zůstává otázka, proč Humpolák vůbec zveřejňuje Radniční listy, když jsou dostupné přímo na stránkách města?? Či spíš: proč nezveřejnil minulé číslo??

  1. A jak je to tedy s financováním tenisové haly u Cihelny. Přispívá Město na provoz nebo ne??

    1. Na provoz haly nepřispívá. Přispívá pouze na pronájem, tak jako všem ostatním sportovištím.

     1. No to je výsměch, je přece úplně jedno do jakýho názvu ty peníze zahalíte. Někdo se před stavbou vytahoval, že to občany nebude stát ani korunu a že na to dohlídne. Když už si na to ten frajer nepamatuje, tak ať přizná že je to stařeckou demencí. Lhář přeci neni, nebo jo?

     2. A jak je to s přístupovou komunikací a opravou fasády – to je asi také pronájem!? 😀

     3. Přístupová resp. příjezdová komunikace od ul. Hálkova k tenisové hale je ve fázi zpracovaného projetu. O zařazení k realizaci může rozhodnou svým hlasováním pouze zastupitelstvo města. Oprava fasády haly je věc řešení jejího poškození kameny a bláto vrhajícími nezbednými nezletilci. Veškeré výdaje jsou následně kryty pojistkou města.

     4. Kdyby Štěrbová a spol za něco stáli, tak už je dávno na policii trestní oznámení. Veřejně bylo slíbeno že tenis nebude stát ani korunu navíc. A už stál občany přes 40 milionů. Pro takové městečko neadekvátní částka nalitá do zábavy pár jedinců. Bohužel Štěrbová jen slibovala jak zjedná pořádek a skutek utek.

  1. Konečně někdo sebral odvahu a podklady !!
   A co stavba nového terminálu za ICOM benzínkou ? Ta možná také není povolena!!

   1. No jistě! Je to potřeba udat! V zájmu civilizace. Konečně se ty hrdinové dali dohromady! Tak hodně štěstí a osobního uspokojení!

   2. Ježíši doufejme že povolena je. Co bychom si jako milovníci autobusů počali ? To bychom museli pěšky 🙁

    1. To je omyl. Udání na autobusák se teprve chystá. V tomto případě napráskali stavbu CTP, novou halu na ul. Pražské! Pašáci!

     1. Nová hala na Pražské na pozemku, kde byly dříve remízky a divoká zeleň? Na tom pozemku, který bez povolení začal upravovat Rudolf, a schytal za to milionovou pokutu? Kdo napráskal Rudolfa, taky spolek zlounů? Proč byl Rudolf za gaunera a CTP je za oběť? Měří se tu všem stejným metrem? Padni komu padni? Není to už moc přes čáru? Dostane CTP stejnou pokutu jako Rudolf?

     2. Rudolf ani nikdo jiný v souvislosti s plánovanou výstavbou na Pražské v minulosti nikdy žádnou pokutu nedostal! Ale to vy moc dobře víte! Jen chcete zase prudit!

   3. Činnost celého tzv. spolku se stává výhradně z práskání na jiné podnikatele a starostu. To je skutečně pokroková činnost a vyžaduje mimořádně silný žaludek.

     1. Takže tu máme na jedné straně „bonzopartu“ a na té druhé – samé správné slušné lidi????

     2. zvláště ty slušné lidi, co se kamarádí s těmi co byli pravomocně odsouzeni pro tunelování, uznáni za úřední blby atd.

    1. Oznámení trestné činnosti je povinností každého občana!! Pokud máte pocit, že tzv. spolek koná něco nezákonného, tak je také žalujte. Třeba pro pomluvu?

     1. Většina sviňáren je, dle mínění jejich autorů, dlážděna těmi nejčistšími úmysly!

     2. Ono cílem a rovněž výsledkem takového práskání často není odhalení nezákonného postupu, ale zdržení investora s výstavbou. Než se prošetří, že je vlastně všechno v pořádku. Zkrátka zlomyslné jednání. Takto to začíná a poškrábaným lakem na voze, otráveným psem či zapáleným domem to končí.
      Ale každý podle svého svědomí.

     3. Prý je už koupen areál bývalého manipuláku u vlakového nádraží. Je to pravda? Tam by mohl být Kaufland, na konci města. Jako všude v kulturních městech jinde.

     4. OK, dejte všem možnost postavit si bez „stavebního povolení, a pak uvidíme, kolik toho „funguje“ a třeba zjistíme, že nepotřebujeme žádné úředníky, protože lidé umí postavit dobře i bez nich…….

     5. Tak tady už je postaveno a areál už „jede“, takže tady to zdržení už není na místě…..:D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Pavel Remar - Rozmanité smetí aneb z mistrova života

Čt Dub 28 , 2016
Neděle 01.05.2016 – Středa 25.05.2016 Čtěte dále:   Radniční listy

You May Like

Témata