Petr

26 thoughts on “Radniční listy

 1. Ve městě, kde většina fandí lhářům, zlodějům a vrahům je veškerá snaha marná. Občané, voliči emana – styďte se !!

   1. Tady bych nehovoril o respektu ale o toleranci.
    Kazdopadne neni lepsi zrcadlo o stavu nasi spolecnosti,
    jak vysledek volby.

    1. Bezezbytku souhlasím a respektu s tolerancí by se měl naučit především náš pan prezident, který velmi pohrdá tou obrovskou masou občanů, kteří ho nemůžou ani vystát. Jeho ubohé slinty o tzv. pražské kavárně apod.. Navíc je po včerejšku patrné, že také arogance a agresivita lidí z jeho okolí narůstá a to mě děsí. Mám z toho úplně staženej krk jako za totality.

     1. Hanba národu, který si volí lháře, zloděje a vrahy ! Z.K.

     2. Srovnávat volbu Zemana s totalitou je fakt kolosální hloupost. Ano, mnozí příznivci Zemana se chovali v kampani jak dobytkové, ale i příznivci protistrany rovněž vymýšleli pěkně žlučovité výlevy. Ono strašení Východem, ta přehnaná obava z Číny a Ruska, to normálnímu člověku, který uvažuje dost vadilo.

     3. No strašení východem.. však on nám všem Ovar spolu s Burešem ještě ukážou..
      Nejsmutnější, že většina hnusovoličů Emana by tu totalitu klidně brala.. po 25 letech nepochopitelné, bohužel realita..!

     4. Pokud v sobě máte tolik respektu, že Vám to nebrání nazývat lidi s názorem odlišným od toho Vašeho hnusovoliči, pak je otázkou, jaké máte právo myslet si, že jste lepší než ti druzí.
      Teď kastujete a rozdělujete, to je přesně to, co je vyčítáno Zemanovi….

  1. No jasně. Máme fandit lhářům, zlodějům a vrahům z té druhé skupiny. Co takhle nám nabídnout jinou, lepší alternativu než loutku tzv. demokratických stran a jejich křišťálově čistých sponzorů? Zeman byla jen méně špatná alternativa ze dvou špatných.

   1. Je vidět, že máte rádi JISTOTY nade vše. Je pro vás lepší dát hlas uznávanému lhářovi a podvodníkovi, než aby jste to riskli a dali hlas někomu normálnímu.

    1. A byl ten druhý normálním? Já myslím, že byl vytažen jak králík z klobouku a rovnou být prezidentem.

 2. Proč se musí scházet „vedení města“, aby zadalo TS vyčistit hřiště od skla ?? Copak na každém hřišti nevisí „řád“, který zadává TS zkontrolovat stav hřiště, uklidit jej a provést nezbytné opravy rozbitých prvků a to KAŽDÝ TÝDEN?? tohle fakt nechápu !!

  1. protože náš starosta musí být u všeho a bez něho se nesmí ve městě dělat vůbec nic…….

   1. je pravda, že mnoho městských úředníků přiznává, že se bojí cokoli rozhodnout bez posvěcení starostou, aby neměli v budoucnu problémy a zastupitelé kromě asi dvou jsou v tvrdém područí starosty…….. !!!…. takže demokracie je v Humpolci v prˇˇli……

    1. Ano, osobně jsem se setkal s tím, že úředník řekl, „není to v souladu se zákony, ale pokud starosta řekne, že to tak má být, tak já to povolím….“ a nebo když jdete po chodbě úřadu a starosta tam řve na šéfa stavebního: „nejseš nějakej po.rnej …..“ ? No, co si o tom myslet ?
     A nové volby ? Prosím Vás, kdy by chtěl dobrovolně nastoupit a zametat ten bordel, který tady stávající vedení natropilo ? To by byla sebevražda !

     1. Já jsem se již podruhé setkal s tím, že úředníci nejmenovaného odboru, odrazují klienty a radí jim, aby nedávali peníze do projektů a raději jeli na dovolenou… fakt mazec !
      V tomhle městě se nedá nic moc dělat, dokud je tu stávající vedení, neodborní úředníci, kteří mají strach ze starosty a také šéfa úřadu. Kamarádství je dobrá věc, však špatné, když to přeroste ve sprostý klientelismus.
      Novému vedení města nezávidím, ať už jej získá kdokoliv. Bude ho čekat bud radikální a nepříjemný „úklid“ a nebo sklouznutí do stávajících kolejí, zametání pod koberec a strach z postihu, pomluv a lidské zloby.

     2. I kdyby nový/á strarosta/tka byli zlatí, tak se najdou zase kritici a pomlouvači, třeba z jiného spektra politiky…

     3. Kritici se najdou vždy a obzvlášť se jich vyrojí až přijde na radnici někdo nový !

     4. Slyšel jsem, (neslyšel), zažil, řekli to, zametli,atd. od jmenovaného (nejmenovaného), že starosta udělal (dělá), (nedělá), atd.

      Toto je mustr na vznik zaručené „pravdy“……, Stačí to sdílet a už to běží.

     5. tož to tady celé vypněte, lidé tu akorát melú a melú

     6. Pokud nové vedení radnice nebude vědomě poškozovat zájmy občanů a města, tak určitě ta kritika nebude tak masivní, jako teď kdy se to bohužel děje ve velkém……

     7. Např. prodejem pozemku u Cihelny za 50 % tržní ceny , prodejem pozemku v centru města v Žižkově ulici za 300 Kč metr, nesmyslnou investicí do původní nafukovací haly, zbytečnou investicí do nové tenisové haly ( všude je staví soukromé subjekty ) atd……. za ty roky toho je hodně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Jak jsme volili v Humpolci - 2. kolo Prezidentské volby 2018

Po Led 29 , 2018
26-27.2.2017

You May Like

Témata