Petr

12 thoughts on “Radniční listy

 1. Navrhuji zavést okénko pro opoziční zastupitele,aby mohli předkládat své názory a pohledy na řešení věcí..

  1. No nevím jestli to projde. A pokud ano, tak bude zajímavé sledovat, zda bude uveřejněn jiný názor než má vedení, nedej bože kritický příspěvek……

   1. Myslím si, že mnoho měst tuto možnost opozici na stránkách různých radničních periodik nenabízí, Humpolec by mohl být zase v něčem první.. Ale musí mít vítězná ODS tzv.koule, aby to podpořila…

 2. P. Brukner se vzdává funkce odborného lesního hospodáře a za sebe jmenuje Petra Mazala z Chotče ? A co vypsání výběrového řízení na tuto pozici ?
  P. Brukner se stal odborným les. hospodářem v roce 2012 na základě výběrového řízení a nejnižší podané nabídky na výkon této funkce – nabídková cena 131 584 Kč. Sami si můžete v městských rozpočtech zjistit kolik korun mu město skutečně vyplácelo za tuto službu (podstatně více než byla jím vysoutěžená cena vč. inflace )!!! Jak to, že není vypsáno nové výběrové řízení ? Popř. proč není osloven další uchazeč z původního výběrového řízení ?? Zuzana K.

  1. Také by bylo dobré, ačkoliv v dnešní době se „to nenosí“, kdyby tuto funkci vykonával někdo, kdo místní lesy zná, může je každý den kontrolovat a to fyzicky, pochůzkou !

  2. Aha – že by kámoš z diecézních lesů Hradec Králové!! Ale no tak Pane Bruknere – takový okatý „kamarád-kšeft“ – hanba !! Z.K.

   1. Ano, ano. A víte, že se funkce vzdal až s koncem roku, aby mu od voleb plynuly ještě nějaký zlaťáky? Jasnej střet zájmů – místostarosta a OLH.

    1. Já myslela, že odstupovat vůbec nebude (jako odrůda Babiš), ale to že za sebe jmenoval zástupce bez řádného výběrového řízení mě uklidnilo, že jsem se v osobě Bruknera nemýlila, Skutečně jde o odrůdu „Babiš“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Důležité upozornění pro bruslaře

St Led 23 , 2019
ČRS MO Humpolec si Vás dovoluje důrazně upozornit na velké nebezpečí spojené s provozováním zimních sportů na rybnících ve vlastnictví ČRS MO Humpolec.

You May Like

Témata