Axl

14 thoughts on “Radniční listy – červen 2023

 1. Když tu bude MP, vrátí se lavičky do parků a cedulky se zákazem psů vstupu do parku.
  Jsem zjedavý jak ti 2 pochodující strážníci odradí popíjející povaleče…Ale jsem rád, že nebudou represivní a nebudou zbytečně pokutovat parkování
  Ještě by to chtělo nějaké pediatry, zubaře… protože osazenstvo polikliniky stárne a neustále někdo končí.

  1. To musí chtít hlavně samotní lékaři pomoci někoho za sebe sehnat,jako to zvládli někteří praktici sehnat náhradu. A mladí lékaři musí chtít dělat tu doktořinu, o tom to je.

   1. „Mladí lékaři chtít dělat tu doktořinu“ – tato věta je, s prominutím, mimo mísu. Jádro pudla je totiž jinde a to v ochotě pojišťoven tyto doktory/ zdravotní péči hradit – ve chvíli, kdy je úkolem pojišťovny, aby jí co nejvíce peněz zůstalo v kase, tak ten systém zkrátka nepřetlačíte. Další věcí je zastaralá koncepce zdravotnictví – jakákoliv reforma je totiž politická sebevražda. Jeden příklad za všechny – zdalipak má Kraj Vysočina krajskou nemocnici? Hmmm?? Pro jistotu si odpovím sám – nemá (neplést si s tím, že je v krajském městě). Musel byste totiž říci, že ne všechny nemocnice budou mít všechno vybavení, což je trochu problém, jste- li například hejtman z Pelhřimova, kde si zároveň necháváte primariát na jednom z oddělení místního zdravotnického zařízení, abyste se měl kam vrátit :)) Atd….

    frrrr

    1. Bývalý hejtman už dávno primariát nemá. A máte pravdu, že je to i souboj s VZP a jinými pojišťovnami, to bezesporu. Ai když Kraj Vysočina nemá přímo jednu nemocnici tzv.krajskou tak díky možná i bývalému hejtmanovi a nejen jemu má celkově náš kraj všechny nemocnice na vysoké úrovni. A Humpolec má i tu výhodu nebo štěstí, že leží na trase třech dostupných nemocnic vzdálenostně.

     1. Jenže to je přesně ono – kraj má všechny nemocnice na „vysoké“ úrovni, jenže ani jednu na té „nejvyšší“ a tomu odpovídá i mančaft. Vše složitější se vozí Praha/ Brno.
      To je přesně ten politický neudržitelný omyl, že všichni musí mít všeho stejně a vše úplně pod nosem/ do pár km.

      frrrr

 2. a všimli jste si sloupku na straně 5, vpravo? Bylo tady hodně výkřiků a předpokládaných výsledků – teď už fakt nejde se vymlouvat. Teď už to chce jen makat.

 3. Na straně 4 OPĚT „moudrá“ fotka pana místostarosty Petra Machka? Jaký má účel u článku, jehož je autorem? Ostatní autoři článků mají u svých textů také své podobizny? Celkem samolibé a jako pokus o „píarko“ nevkusné…

 4. Tvl. 400.000,- na modernizaci pár let starýho altánu a novou myčku?
  To si dělaj z lidí pr..el? Dokonalej příklad efektivního a hospodárného nakládání s veřejnými prostředky.
  Takže celý ty roky jen lhali a kalili vodu a teď se chovaj hůř, než ty před nima. Aspoň víme!

  1. Myčku potřebují, nová provozovatel altánu povídala, že Petr chce aby jim pro Platformu točila pivo, tak přece ty sklenice nebude umývat ručně.

   1. Potřebují i parkoviště, protože se stalo zvykem, že se jezdí a parkuje přímo u altánu. Dokonce vpředu u stolků. Ta dlažba tam sedí silou vůle a za chvilku tam bude propadliště.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Kubánský sendvič - naprosto luxusní street food

St Kvě 31 , 2023
Máte rádi street food? A nebaví vás pořád dokola jenom burgery? Tak si připravte tuhle lahůdku …. A pokud takovýto sendvič připravíte na nějakou párty, vaši hosté půjdou do kolen. Fakt. Na naše slovo sa můžete spolehnout. Tak pojďme na to.

You May Like

Témata