Petr

17 thoughts on “Radniční listy – listopad 2021

   1. Třeba jaký kroky na svým místě podnikne aby uklidnil tu strašnou atmosféru na radnici. Třeba jaký kroky podnikne aby policajti opakovaně nedělali šťáru na úřadu. Třeba jaký kroky podnikne aby v Humplu fungovala všude kanalizace.

    1. parkovani v centru…. Jedes na chvilku do banky ci na urad a vsude dlouhodobe obsazeno …. od rana do pozdniho odpoledne….. to je na hrst..🤔

     1. Mně se nestalo,.ze bych nezaparkoval – v kteroukoliv denní dobu.

     2. Mě se nikdy nestalo, že bych nezaparkoval někde v docházkové vzdálenosti, ale i na Lipnici mají parkovací automat. Možná by to nebyl problém udělat to tak, že 1 hodina zadarmo a pak za 20-30 korun. Domácí adresy zamozřejmě zadarmo. Možná starší pamatují řešení parkování na sídlišti Smetanova kde by zákaz vjezdu a mohli tam jen auta s povolením, to se dávalo 1x na byt. Zákaz vjezdu tam stál s cedulkou „dopravní obsluze vjezd povolen“ do rekonstrukce sídliště

     3. Kdyby úředníci nebyli líní udělat pár kroků, tak by bylo místa dost. Bohužel ráno kolem 7h zaparkují, a to co nejblíže vchodu do úřadu a blokují parkovací místa po celý den. S.K.

 1. Pokud nejezdíš autem v pracovní době tak tomu i věřím. A nebo jsi jeden z těch celodenních parking okupantů.

     1. Vsak uz brzo se prestanete lidem sproste sklebit do ksichtu a potahnete parkovat ty svoje krapy na perifirii.

 2. Lidé žehrají na parkování v centru města, ale když v roce 2018 navrhovala místní ČSSD jeho částečné zpoplatnění, tak ji voliči v následujících komunálních volbách v říjnu 2018 radikálně omezili a získali dva mandáty a ještě k tomu nezávislé kandidáty. Jako jediní oslabili. Místní ODS se naopak chlubila, že za nich se platit za parkování v Humpolci nebude. Ve výsledku po volbách měla ODS 5 mandátů.

  Zbývá se jen zeptat, co vlastně tedy spoluobčané chtějí? Jak tedy parkovat?

 3. ČSSD je po smrti, problém s dlouhodobým obsazováním parkovacích míst v centru zůstává. Zřejmě hozená rukavice do vylepšení programů kandidujících stran a spolků především.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Výlov rybníka C I H E L N A

Út Říj 26 , 2021
v sobotu 30. 10. 2021, od 8.00 hod

You May Like

Témata